Відбувся перший «Кубок Луцька з інтелектуальних ігор»


На початку усіх учасників привітали начальник відділу сім’ї та молоді Луцької міської ради - Ігор Гузь, голова Волинської обласної організації «Народно-демократична ліга молоді» - Валерій Пельц і керівник «Луцького інтелектуального клубу» - Олексій Веремійчик.

Змагання за кубок тривали в два етапи. Перший груповий турнір в якому команди були розбиті на групи по 3 команди в кожній. В наступний етап проходили по дві команди з кожної групи , які далі грали за кубковою системою.

Найбільш цікава та інтригуючи боротьба розпочалась в півфіналах, коли зійшлися команди «КИШ» ("Національний Альянс") - «Меридіан» (географічний факультет ВНУ імені Лесі Українки) та «Пласт» проти команди ЛНТУ «Злюки бобри». В цій боротьбі команди двох найбільших волинських вузів виявились вправнішими за збірні молодіжних організацій.

Таким чином у фіналі зійшлись одвічні суперники ВНУ та ЛНТУ. У дуже напруженій боротьбі з рахунком 1:0 перемогу та кубок отримала команда «Злюки-бобри» Луцького національного технічного університету.

Переможці отримали подяки від Луцького міського голови, цінні подарунки від мобільного оператора «Білайн» і головний приз перший кубок Луцька.

Довідка:

Кубок Луцька з Брейн рингу організований Волинською обласною організацією «Народно-демократична ліга молоді» спільно з Волинською філією «Української студентської спілки» за підтримки Управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації , відділу сім’ї та молоді Луцької міської ради, мобільному оператору «Білайн» та нічного клубу «Корида».

Медіа-партнерами заходу були: газета «Відомості», Волинські новини, Молодіжний портал Волині.

Bookmark and Share