У Чернігові обрано студента року


Всі свої вміння, таланти, знання учасники мали можливість продемонструвати у 4-ьох конкурсах: «Самохвалівка», «Пародія», «Вітання» та «Найкращий соціальний проект».

Для першого – кандидатам на звання "Студент року" було дане завдання створити коротенький відео-ролик або презентацію, який би допоміг і членам журі і глядачам познайомитись з ними та ВНЗ, який вони представляють. Згодом студенти демонстрували як вони весело проводять студентські роки.

Також вони мали можливість якнайповніше показати свої таланти, здібності та ораторську майстерність у конкурсі талантів «Вітання». Тут було все – і пісні, і танці, і вірші, і все це, беззаперечно вразило глядачів та найзавзятіше глядачі аплодували студентці Чернігівського юрколеджу департаменту з питань виконання покарань - Маші Бідак, яка представила до нашої уваги вміння танцювати, продемонструвала на своїх колегах декілька прийомів для самооборони – це було справжнє шоу, яка і перемогла та отримала звання «Студент року». Отож, привітаємо переможницю, яка поїде боротись за звання „Студент року” на всеукраїнському фіналі, який має відбутися до дня св.Тетяни.

У номінації «Громадський діяч» перемогла студентка Ніжинський агротехнічний інститут Національного аграрного університету - Інна Писчелка.

У номінації "Найоригінальніший" перемогла студентка Чернігівського інституту економіки та управління - Аня Коледа.

У номінації «Найкумедніший» переміг студент Чернігівського інституту права, соціальних технологій та праці – Андрій Штанько.

У номінації «Талант року» перемогла студентка Чернігівського факультету інституту менеджменту і підприємництва Української академії бізнесу і права - Негода Любов.

У роботі журі та нагородженні переможців прийняв участь Голова Народно-демократичної ліги молоді Павло Вікнянський.

Обов’язковою умовою до учасників був середні бал за навчання не менше 4,2 бали та активна участь у громадському життя ВНЗ та міста.

Ініціаторами та організаторами Всеукраїнського молодіжного конкурсу “Студент року” є Народно-демократичної ліги молоді та ВМГО „Студентська республіка” за всебічної підтримки управління у справах сім»ї та молоді Чернігівської ОДА, відділу у справах сім'ї та молоді Чернігівської міської ради, партнерства ГО «Інститут демократичного суспільства» та Українського фонду миру.

Дивитись фотографії >>>

Прес-служба НДЛМ

Bookmark and Share