Необхідно прозоро визначити найкращу кандидатуру на посада начальника управління сім’ї та молоді Львівської ОДА


Питання молодіжної політики, а особливо для такої активної в суспільно-політичному плані області, як Львівська є достатньо важливим та чутливим. І саме тому, незрозумілий той поспіх з яким губернатор Львівської області М.Кміть намагається працевлаштувати депутата обласної ради А. Рожнятовського.

Очевидно, що після звільнення попереднього керівника управління сім’ї та молоді А.Корната необхідно було провести „інвентаризацію” стану реалізації молодіжної політики в області, провести зустріч з лідерами студентських та молодіжних громадських організацій з метою почути їхню думку щодо сучасного стану справ в молодіжному середовищі Львівської області та обговорити можливі кандидатури на зазначену посаду.

Слід зазначити, що навіть не маючи жодних особистих претензій до кандидатури А.Рожнятовського, необхідно щоб процес визначення кандидатури начальника управління сім’ї та молоді Львівської ОДА був більш прозорий.

Єдиним виходом в ситуації, яка склалася з призначенням керівника управління може стати публічне оголошення та проведення Конкурсу на заміщення посади начальника управління сім’ї та молоді Львівської ОДА – заявив Перший заступник Керівника Секретаріату Українського молодіжного форуму Андрій Черних.

Такий крок стане підтвердженням демократичних цінностей, які сповідуються владою Львівської області.Bookmark and Share