Студентська платформа Житомира визначила найкращу кімнату серед гуртожитківГолова комісії, керівник Житомирського осередку ДСС «Студентська платформа» Тетяна Слободенко та члени комісії - представники Студентського самоврядування університету, голова профкому Іван Мартинчук оцінювали стан кожної кімнати. Ті господарі, які у своїх кімнатах створили справжній домашній затишок, зробили їх ошатними та чистими, отримали від гостей подарунки: диплом «Найкраща кімната–2008», іменні годинники, рушники та ін.

«Подібна акція проходить в університеті вже не вперше, проте цього разу її ініціювали платформчани та самі студенти. Мені сподобалось ставлення студентів до своїх «домівок». Вразило, що у кімнатах хлопців не гірше, ніж у дівчат, адже клопотати в оселі - це скоріше жіноча справа, а тут й чоловіки проявили себе добре», – висловила свою думку Тетяна Слободенко.

До речі, кожна кімната була по-своєму оригінальною, як кажуть студенти, мала свою «фішку». В одній, наприклад, живе папуга, в іншій хом'як, в багатьох прикрасою служать різноманітні кімнатні квіти. Очевидно, що не дивлячись на зайнятість навчанням та щоденними справами, студенти не байдужі до повсякденного побуту.

Щодо умов проживання у гуртожитках, то студенти університету мають далеко не найгірші умови. «Звичайно, є низка проблем, у вирішенні яких допомагає «Студентська платформа». Саме в такому громадському місці як гуртожиток формується особистість і для цього потрібні сприятливі умови», - зазначив голова профкому університету.

Студенти щиро подякували гостям за організовану акцію, за подарунки та за те, що один з буденних днів перетворився на свято.
Bookmark and Share