У Сімферополі пройшов семінар «За збереження родини»


Семінар складався із декількох частин: на початку усі пройшли тест, який визначив на скільки пари знають одне одного. Далі тренери провели лекцію яка плавно перейшла у живе спілкування.

Варто відзначити що на початку тренінгу ніхто не хотів виказувати проблеми власних стосунків, або навіть просто обговорювати проблеми своєї сім'ї, але майстерність психологів змогла перебороти усі сумління учасників…

Краще про проведення проекту можуть сказати його учасники:

Ганна, учасниця семінару: “Дуже цікавий та захоплюючий проект. Сподобалося те, що обговорювали не тільки позитивні сторони шлюбу, але і проблеми, які рано чи пізно виникають у сімейних стосунках, і саме від міцності почуттів буде залежати як ці проблеми будуть вирішуватися.

Багато людей роблять у наш час дуже поспішні рішення, про які шкодують усе майбутнє життя, і ніхто не висвітлює ці питання у суспільстві. Дякуючи Народно-Демократичній Ліги Молоді та всім організаторам даного заходу, я вважаю, на цю проблему звернуть увагу..”

Дмитро учасник семінару: “Дуже сподобалися приклади і ситуаційні задачі, що нам пропонували тренери. На цьому тренінгу я пізнав як буду вирішувати ті чи інші питання та як на це буде реагувати моя “друга половинка”.

Прес служба НДЛМ АР КримBookmark and Share