ХАРКІВСЬКА МОЛОДЬ КОНСТАТУВАЛА: „ОБІЦЯНКИ ЛУСНУЛИ. ТИ ПРОКОЛОВСЯ!” АБО ЩО ТРЕБА РОБИТИ, ЩОБ НЕ ЗАЛИШИТИСЯ НІ З ЧИМ ПІСЛЯ ВИБОРІВ


За словами організаторів, мета акції – привернути увагу молодих людей до ігнорування їх проблем з боку політичних сил, які перебувають при владі, а також невиконання політиками конкретних обіцянок, що були дані молоді в обмін на голоси під час виборів 2007 року.
Дійство відбувалося біля Пам’ятника закоханим, що на ст. метро ім. Архітектора Бекетова. Спершу молоді люди – учасники акції, тримаючи в руках по повітряній кульці з написом „обіцянки” (кульки були п’яти кольорів, що символізувало обіцянки п’яти парламентських політичних сил), прогулювались по площі. У визначений час вони зібралися до купи біля пам’ятника, де зустрілися із п’ятьма умовними політиками із символікою партій, що перебувають нині у Верховній Раді. „Політики”, як ведеться, по черзі зачитали молоді яскраві обіцянки, після чого відкрили своє справжнє обличчя і цинічно проштрикнули повітряні кульки власних обіцянок, а молоді люди залишилися ні з чим.
Під час акції учасники також роздавали перехожим листівки, в яких закликали молодих людей уважно слідкувати за тим, що обіцяють їм політики, а також, в більшій мірі, слідкувати за процесом виконання цих обіцянок і, на основі проробленої політиками роботи, свідомо обирати владу на кожних наступних виборах.
Як пояснила одна з організаторів акції Дарина Барсукова, на виборах 2007-го року політики взяли на себе досить багато зобов’язань перед молоддю, які зокрема стосуються доступного житла, якісної освіти, допомоги молодій родині, гарантування першого робочого місця, тощо. Поки що переважна більшість цих зобов’язань так і залишається лише обіцянками на папері, крім того, з кожним днем у політиків залишається все менше часу на те, щоб встигнути виконати обіцяне до завершення терміну їх перебування у владі. Задача МОЛОДІЖНОЇ ВАРТИ – об’єднати молодь навколо простої ідеї – змусити політиків виконати ті конкретні обіцянки, в обмін на які молоді люди віддали кожній з політичних сил свої голоси на виборах.

Для довідки:
МОЛОДІЖНА ВАРТА – всеукраїнська громадянська кампанія, що реалізується коаліцією позапартійних молодіжних громадських організацій. Мета кампанії – об’єднати зусилля молоді задля примушення політичних сил до виконання обіцянок, що були дані молоді на виборах у 2007 році, та забезпечення моніторингу та контролю над діями ВР в області молодіжної політики в контексті вищезгаданих обіцянок.
Докладніше читайте: www.mvarta.ho.ua


Bookmark and Share