Помаранчева молодь об’єдналась в Національний Альянс і дала 100 днів владі


Другого березня в місті Івано-Франківську відбулась установча конференція обласної організації „Національний Альянс”, яка була заснована на всеукраїнському рівні в січні 2005 року в Києві.
„Національний Альянс” на Прикарпатті об’єднав не лише колишніх активістів „Пори”, „Чистої України” та „Студентської Хвилі”, а також усю помаранчеву молодь, яка була задіяна у 6 студентських страйкомах м. Івано-Франківська.
Конференція розпочалась о 1500 в приміщенні „Просвіти”. Після урочистого відкриття із привітальним словом виступив голова Всеукраїнського „Національного Альянсу”, депутат Луцької міської ради Ігор Гузь. Після нього зібрану молодь вітали керівник обласного виборчого штабу В.Ющенка, міський голова Івано-Франківська п. З.Шкутяк, координатор Блоку Юлії Тимошенко на Прикарпатті, заступник голови ОДА п. Д.Шлемко, голова обласної „Просвіти” п. С.Волковецький, які наголосили на ролі молоді в помаранчеву революцію і необхідності широкомаштабного партнерства молоді і нової влади.
В виступах керівників студентських страйкомів різних Вузів, голів різних організацій, які вливались в „Національний Альянс”, звучала провідна нота: ми – ті, які робили помаранчеву революцію, сьогодні об’єднуємось для побудови сильної і потужної молодіжної структури, яка зможе по-серйозному впливати на політику в області. На цьому, як і на звичайних процедурних питаннях будь-якої конференції, все не закінчилось, оскільки франківський альянс приготував для місцевої влади і громадськості молодіжну акцію, яка відбулась зразу після конференції біля стін ОДА і називалась „100 днів для влади”. Мета акції – привернути увагу громадськості до того, що обіцяє влади і до потреби громадського контролю за її діяльністю. Близько 150 молодих людей стали в лаву від одного до іншого кінця площі і, тримаючи написи „Брехня”, „Цензура”, „Корупція”, „Темники”, „Безнадія”, „Насилля”, скандували гасла: „Влада для народу!”, „100 днів – потім ми спитаємо!”. Після цього всі присутні викинули по одному в імпровізований „Смітник Історії” всі ці негативи попереднього режиму, тим самим стверджуючи, що очікує від нових людей у владі докорінних змін. Серед присутніх були популярними транспаранти „Ми СТОмились чекати!”, „Досить проСТОрікувати!”, „ПроСТО дійте!”, „Ми на СТОрожі!”, які підкреслювали основну ідею акції: 100 днів ми мовчимо, потім починаємо оцінювати.
Найближчим часом активісти Альянсу вивісять на огорожі напроти ОДА великий календар „100 днів”, де будуть кожного дня поновлювати дату.

Прес-служба Івано-Франківської організації
„Національний Альянс”
www.national.org.ua

Bookmark and Share