Продовжено термін подачі заявок на всеукраїнську конференцію "Громадянське суспільство: досвід виборів і нова стратегія" до 10 березня


19-20 березня в Києві відбудеться всеукраїнська конференція "Громадянське суспільство: досвід виборів і нова стратегія". Організатором у проведенні заходу виступає громадська організація Фонд "Європа ХХІ" у партнерстві з Суспільно-гуманітарним консорціумом "Генеза", Центром досліджень соціальних перспектив Донбасу, громадською ініціативою "Знаю!", Центром політичної освіти та Комітетом виборців України.

Добір учасників здійснюється на конкурсній основі. Заохочується можливість представлення матеріалів виборчих проектів на виставках, що працюватимуть у дні роботи конференції.
До участі у конференції на конкурсній основі запрошуються лідери громадянського суспільства, унікальний досвід діяльності яких, реалізований в громадських ініціативах, проектах, мав публічне представлення та може бути використаний у перспективі нової стратегії діяльності третього сектору на виборах 2006 року.
Якщо Ви бажаєте взяти участь в роботі конференції, будь ласка заповніть анкету.
Останній термін подання анкети: 4 березня 2005 року. Прохання надсилати анкети за адресою: sveta@europeXXI.kiev.ua.

За довідками звертатися до
Світлани Горобчишиної за телефоном (044) 235-86-57.
Центр політичної освіти, Tel/Fax: +38 044 494-11-74
E-Mail: office@cpe.org.ua,

Bookmark and Share