ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ ОЧИМА УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ - 2005


РМЕО “ЕКОСФЕРА” оголошує ТРЕТІЙ КОНКУРС ДИТЯЧОГО МАЛЮНКУ “ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ ОЧИМА УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ”. Кожен учасник конкурсу має можливість показати свій погляд на проблеми довкілля або ж висловити своє захоплення природою нашої планети.

ТОБІ ПОДОБАЄТЬСЯ ТВОЯ ПЛАНЕТА?
Людина та її діяльність, буяння природи довкола
викликають у Тебе захоплення?
А може, Тобі здається, що на Твоїй Планеті не все гаразд?
Намалюй ЇЇ – Твій погляд особливий!


МЕТА конкурсу: допомогти обдарованим дітям проявити свої здібності в образотворчому мистецтві та привернути увагу до проблем довкілля.

Хто може брати участь у конкурсі?
Якщо Тобі від 7 до 16 років і Ти гарно малюєш, то цей конкурс для Тебе

Як взяти участь у конкурсі?
Надсилай (принось) свій малюнок на нашу адресу до 1 квітня 2005 року

Вимоги до конкурсних робіт:
малюнки мають бути у форматі А3;
паспортизовані (оформлені);
на зворотному боці малюнку має бути вказано Твоє ім’я, прізвище, вік, місце проживання та контактний телефон, назва школи та ім’я вчителя малювання

Переможців буде визначено у трьох номінаціях:
молодша (7-9),
середня (10-13) та
старша (14-16) вікова категорія.

Переможець кожної номінації отримає приз та диплом учасника.

Найкращі роботи ввійдуть до Каталогу малюнків конкурсу “Планета Земля очима українських дітей”

Малюнки надсилайте до 1 квітня 2005 року за адресою:

88000 Україна, Закарпатська обл.,
м. Ужгород, вул. Собранецька, 3

додаткову інформацію можна отримати за
телефоном: (03122) 3-47-88
e-mail: ekosphera@hotmail.com

Контактна особа:
Катерина Коваль

ІСТОРІЯ КОНКУРСУ:

У 2003 році ЕКОСФЕРА започаткувала конкурс дитячого малюнку до Дня Землі “ПЛАНЕТА ЗЕМЛЯ ОЧИМА УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ”. Тоді конкурс відбувся за підтримки Посольства США в Україні та мав всеукраїнський масштаб. Участь у конкурсі взяло 400 дітей з усіх куточків України. Діти були нагороджені поїздкою у місто-музей Кам’янець-Подільський, а роботами переможців ми проілюстрували перекидний календар на 2004 р. У 2004 році конкурс відбувся за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Закарпатської ОДА. Вдруге конкурс відбувся під гаслом – “НАМАЛЮЙ СВОЮ ПЛАНЕТУ – ТВІЙ ПОГЛЯД ОСОБЛИВИЙ!” Участь у конкурсі взяло понад 100 дітей з усього Закарпаття. Найкращі малюнки стали ілюстраціями комплекту поштових листівок. Кожного року після закінчення конкурсу та оцінки робіт фаховим журі відбувається виставка дитячих робіт, у якій беруть участь усі надіслані нам малюнки. На відкриття виставки ми запрошуємо всіх учасників і саме тут відбувається нагородження переможців.

У 2005 році ми розширюємо конкурс на весь Карпатський регіон. Тепер у ньому можуть взяти участь діти з Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.

На думку керівника проекту Коваль Катерини, роботи дітей-учасників конкурсу закликають дорослих переглянути своє бачення економічного прогресу і припинити надмірну експлуатацію природних ресурсів, адже планета Земля залишиться їм у спадок і від нашого ставлення до проблем довкілля залежатиме, як будуть жити наступні покоління. Після визначення переможців Також важливою особливістю конкурсу є те, що участь дитини у ньому безкоштовна, тобто будь-яка дитина, незалежно від її соціального статусу, може стати учасником та переможцем.

Bookmark and Share