“Пласт”, “Батьківщина молода”, Молодіжний Націоналістичний Конгрес оздоровлювали молодь і дітей на Тернопільщині, а на Волині...


За попередніми підрахунками, у дитячих оздоровчих закладах різних типів улітку 2005 року оздоровилося 66 937 юних мешканців Тернопілля. Це близько 46,2% від загальної чисельності дітей шкільного віку (у 2004 році оздоровленням було охоплено 61 883 дитини області), – повідомив 8 серпня Західну інформаційну корпорацію начальник управління у справах сім’ї і молоді Тернопільської ОДА Володимир Росоловський. На проведення цьогорічної оздоровчої кампанії виділено 3 829 533 гривні.

За сприяння управління у справах сім’ї та молоді, зокрема, оздоровлено 578 дітей з числа кризових категорій в оздоровчому таборі “Берізка”, що у Рівненській області. 200 дітей, які належать до кризових категорій, відпочивали в обласних оздоровчих закладах.
З метою впровадження нових форм виховання підлітків та молоді під час оздоровлення, до роботи було залучено молодіжні громадські організації: “Пласт”, “Батьківщина молода”, Молодіжний Націоналістичний Конгрес.


У ЛУЦЬКУ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ СПІВПРАЦІ ВДУ З НІМЕЦЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ «ЕССЕН І ДУЙСБУРГ»
7 вересня у Луцьку ректор Волинського державного університету імені Лесі Українки Ігор Коцан обговорив питання про співпрацю з німецьким університетом «Ессен і Дуйсбург» із директором фірми «Технотекс» Брігіттою Штраубах, – повідомив 8 вересня власний кореспондент Західної інформаційної корпорації.
Німецька сторона запропонувала знайти інвестора для бази практики на озері Світязь, що допоможе значно поліпшити умови відпочинку студентів та викладачів. Підписати відповідну угоду заплановано на жовтень.
А 1 вересня досягнули домовленості про підписання угоди про співпрацю між Вищою професійною школою міста Хелма (Польща) та Волинським держуніверситетом, а також про поглиблення співпраці з академією імені Яна Кохановського.

Фото - газета "Волинь"

Bookmark and Share