„Молодий Рух” та „Українська Студентська Спілка” просять Ющенка підтримати Костенка, щоб той міг очолити партію, що створюється на базі блоку


Саме про це йдеться у звернені Чернівецьких обласних організацій направлене „Народному Президенту України В.А.Ющенку від громадських організацій Чернівецької області”.
Громадськість Буковини серйозно стурбована тими нездоровими процесами, які відбувалися під час об’єднання політичних партій, що стосуються назви «Наша Україна». Таке найменування зріднилося з українським народом, стало нам дорогим та близьким, і кожен з нас пов’язує з нею сьогоднішню долю і своє майбутнє.
Адже блок “Наша Україна” створений за ініціативи В.Ющенка, який згуртував найбільш свідомі політичні, національні сили, здобув такий авторитет у суспільстві, якого ще не мала жодна політична структура за всі роки незалежності нашої держави. На минулих парламентських виборах він здобув блискучу перемогу і має найбільше представництво у Верховній Раді. Ця перемога закріплена під час президентських перегонів. В умовах шаленого адміністративного тиску, масових фальсифікацій, обмеженого доступу до засобів масової інформації «Наша Україна» мужньо боролася й уможливила обрання на найвищу в Україні посаду народного Президента Віктора Ющенка, викликала схвалення всього прогресивного людства.
Цю перемогу уособлюєте Ви, шановний Вікторе Андрійовичу, блок «Наша Україна», який ви створили і виплекали. Тому нам дуже прикро й болісно, що високу назву почали прибирати собі різні кишенькові політичні партії та групи. В такий спосіб вони прагнуть за рахунок блоку піднести свою значимість у суспільстві і вносять безлад в політичну ситуацію, не дають змоги чітко орієнтуватися у ній людям, котрі тільки-но починають активне політичне життя.
Така позиція викликає обурення громадськості України, колишніх вояків УПА, таких політичних партій, як НРУ, УНП, КУН та інших патріотичних формувань, які мужньо боролися за незалежність України й не шкодували ні сили, ні крові, ні навіть життя. Саме такі структури мають моральне право виступати під егідою «Нашої України» та під її іменем, розвивати національну ідею і захищати її. Сподіваємося, Вікторе Андрійовичу, що ті організації стануть стрижнем Вашої об’єднаної партії «Наша Україна», яка згуртує всі прогресивні українські сили під час наступних виборів до Верховної Ради і здобуде перемогу.
Для цього треба рішуче позбутися різних “попутників”, які ладні присмоктатися до нашої перемоги. І, щоб виглядати респектабельними, присвоюють собі гучні назви, тобто вдаються до політичного плагіату. Але такі маніпуляції не матимуть успіху, бо український народ повірив у Вас, Вікторе Андрійовичу, і цю віру ще раз яскраво продемонстрував на київських майданах під час помаранчевої революції.
Ми підтримуємо Ваші зусилля стосовно створення нової політичної партії “Наша Україна”, яка об’єднає на демократичних засадах всі прогресивні сили в єдину організацію, що забезпечить собі перемогу на виборах. Просимо Вас, Вікторе Андрійовичу, доручити цю важливу справу Юрію Костенку, який є здібним організатором, відомим політичним діячем та вірним вашим соратником. Бог обминув Юрія Костенка від спокуси міністерського портфеля, аби він зміг безпосередньо займатися партійним будівництвом і довести його до кінця.
Ми, громадські організації Буковини, пропонуємо висунути Юрія Костенка до керівництва новостворюваної партії і сподіваємося, що за нього проголосують всі — зверху до низу.
Буковинці бажають Вам успіхів, дорогий Вікторе Андрійовичу, в щоденній копіткій і відповідальній роботі глави держави, з яким наш народ пов’язує своє майбутнє.

www.bukinfo.cv.ua

Bookmark and Share