Конкурс „А, нумо, дівчата!"


3 березня у бар-клубі „Екіпаж” в Ужгороді відбудеться розважальний захід, починаючи з 21.00 до 00.05 (+ дискотека до 3.00). У програмі: 1.Конкурс „А, нумо, дівчата!", 2. Вокальні номери, 3.Конкурси з глядачами, 4.Дискотека.

Організатори акції: Асоціація Молодіжних Ініціатив Краю, Торгівельна компанія „ЄвроТек", Парфумерні магазини „Ренесанс”, „Секунда”, Бар-клуб „Екіпаж".

Спонсори: ТМ „Оболонь”, ТМ „Артеміда", ЗДК та соки „Чемпіон", ресторани „Relax", „Деца у Нотаря”, „Кактус”, піцерія „Belami”, фірма „Кім-Вест”, магазини „Ентер”, „Рушничок”.
Ведення програми та розробка сценарію: Петро Ренжин.

ДОВІДКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
За умовами конкурсу та попереднім відбором, до участі допускаються 5 дівчат, віком від 18 до 23 років. За кожен виграш у конкурсному завданні учасниця отримуватиме „Щасливу в сімку". Друге та треті місця „Щасливу п`ятірку" та „Щасливу трійку" відповідно. Хто по завершенні програми бали сумуються визначається перших три місця, які отримують головні призи. Решту учасниць нагороджуються заохочувальними подарунками.
По завершенню конкурс в підводяться підсумки та нагородження. Якщо у декількох учасниць однакова сума бал в для них проводиться окремий конкурс, який визначить кращу.
Конкурси з глядачами проводяться шляхом добровільного відбору учасник в ведучим вечора. Конкурси можуть бути як індивідуальні, так і парні з урахуванням домовленостей з організаціями та фірмами, що формували призовий фонд. Можливе проведення спеціального конкурсу від однієї фірми. Кількість учасників у конкурсах та призи залежать від призового фонду.
Вокальні номери. Виконавцями пісень будуть постійні учасники молодіжного фестивалю караоке, який проводиться з 2001 року в Ужгород . Щоб досягнути максимального ефекту свята, вокалісти будуть заздалегідь відібрані, а репертуар визначений. Участь у святі буде представлено, як відзнака за перемоги у численних відбіркових турах караоке.

Bookmark and Share