Приймаються заявки від КВНщиків на «КуМЕДну бочку»


Олександр Щерба

27 лютого 2009 року у Чернігові НДЛМ і Студреспубліка проводять III-й, вже традиційний Всеукраїнський фестиваль гумору «КуМЕДна бочка». 

    Дійство проходитиме у Чернігівському обласному музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка.

    Організаторами фестивалю виступають Чернігівська обласна організація Народно-демократичної ліги молоді та Чернігівська обласна організація "Студентська республіка".

    Тільки 1 лютого було оголошено про відбір команд, як вже другого чотири чернігівські, а також харківська, ніжинська, полтавські та інші команди КВН виявили бажання прийняти участь у фестивалі.

    Тож поспішайте! У команд КВН є ще шанс проявити себе.

    Відбір команд-учасниць буде здійснюватись до 14.02.2009 року.

    Метою фестивалю є організація та проведення культурно-розважального заходу для молоді; залучення молоді до культурного життя; налагодження міжвузівських відносин між студентами; самореалізація та саморозвиток молоді; підвищення професійного рівня органів студентського самоврядування, молодіжних організацій; створення системи взаємовідносин між вузами України.

    Фестиваль відбудеться за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, управління у справах молоді та спорту Чернігівської ОДА, управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

Додаткову інформацію можна одержати за телефоном: +380634688118 - Діана (менеджер проекту) або через запит на імейл: alex_scherba@bigmir.net.

nimnool@mail.ru

Купить самогонные аппараты оптом varidobro.ru.

Bookmark and Share