УАСС вийшла з коматозного стану!


31 січня 2009 року у м. Київ відповідно до рішення прийнятого правлінням УАСС в м. Дніпропетровськ, пройшов другий етап VI Генеральної асамблеї Української асоціації студентського самоврядування. Українська асоціація – найбільше об'єднання  органів студентського самоврядування зі всіх регіонів України, єдиний повноправний член Європейського студентського союзу (об'єднання національних союзів студентів країн Європи) з Україні.

Перша частина другого етапу Генеральної асамблеї відбулась в стінах Національного авіаційного університету, але вже після відкриття Генеральної асамблеї на вимогу адміністрації ВНЗ було змінено місце проведення, і друга частина ГА відбулась в Готелі «МИР». Попре виникненні складнощі в проведенні, представники ОСС попре всі перепони виконали статутні вимоги і вирішили питання що дозволили організації вийти з заблокованого стану та обрати легітимно діючий до статуту УАСС Виконком та Контрольно-ревізійну комісію каденції 2009 року.

Так само на асамблеї підіймались питання невиплати або виплаті не в повному обсязі стипендій, підвищення прохідного балу, питання співпраці з ESU (Європейським союзом студентів) та інші гострі питання студентської молоді.

Були ухвалені резолюції та звернення до Уряду, профільних міністерств та депутатів ВР, з вимогою забезпечити вчасно виплату стипендій в повному обсязі не збільшуючи прохідний бал. В продовж найближчих 2 тижнів заплановані зустрічі з представниками профільних міністерств з приводу стипендіального забезпечення. Виконкомом УАСС ініційовано проведення постійного моніторингу у зв'язку та негайного реагування на факти не виплати стипендій.

Президентом УАСС було обрано Гнилицького Максима, голову Харківського міського осередку УАСС,  голову Студентської ради Харківського Національного Університету ім. Каразіна.

На поточний рік, рік молоді в Україні, нова команда запланувала основні напрямки роботи: популяризація УАСС серед студентства, налагодження мережевих проектів, міжнародна направленість на Європейський студентський союз та об'єднання студентів і молоді у країнах СНД, об'єднання студентських наукових товариств та рад гуртожитків вищих навчальних закладів, укріплення регіональних відділень УАСС, навчання лідерів та активістів студентського руху, та в першу чергу своєчасна виплата стипендій, та немотивована підвищення тарифів на проживання в гуртожитках. План роботи УАСС буде схвалений на Правлінні УАСС яке вже відбудеться найближчим часом у м. Київ.

Сподіваємось прихід нової команди до Української асоціації студентського самоврядування принесе нові досягнення УАСС та студентству України.

Прес-служба УАСС

www.uass.org.ua

inform@uass.org.ua

Bookmark and Share