Ретроспективна вечірка „Сійся-Родися” у Харкові


А чи пам’ятаєш Ти, з чого починався український шоу-бізнес? Про що нагадують Тобі назви: Аква-Віта, The Вйо, Шао-Бао? Якими були Олександр Пономарьов, ВВ, Тартак, Наталка Могилевська у 90-х?

 
Зимовим вечором 4 лютого в Харкові понад півсотні молодих людей отримали можливість поностальгувати за світлими часами їх дитинства і „дитинства” українського шоу-бізнесу.
Харківська міська організація „Фундація Регіональних Ініціатив” за підтримки і допомоги а також в приміщенні Харківського Літературного музею провела незвичну вечірку із не менш незвичною назвою „Сійся-Родися”. Учасники переглянули підбірку з відеокліпів та концертних записів українських виконавців, які були на піку популярності в середині-кінці 90-х: Юрка Юрченка, Віктора Павліка, Олександра Пономарьова, Ірини Білик, гуртів Аква-Віта, Пікардійська Терція, Плач Єремії, ТНМК, ВВ, Тартак, The Вйо та інших.
На вході в приміщення Літмузею організатори створили атмосферу дитинства 90-х – чемпіонат по стрибанню на резиночці.
Але найбільшим сюрпризом та ланкою, що зв’язала ретроспективну вечірку із сучасним, стала участь у показі фронтмена гурту „Мертвий Півень” Михайла Барбари. Адже у 90-ті популярним (і він, відповідно, увійшов до програми показу) був кліп Півнів „Холодно”, а на цю вечірку Барбара приніс із собою і вперше представив на суд молодіжної аудиторії нещодавно знятий кліп на пісню гурту "And the third angel sounded" ("Брат, піва кончілась!"). Офіційна прем’єра цього кліпу планується лише на початок березня 2009-го.
 
А для тих, хто і досі мучиться питанням, що ж означає загадкова фраза „Сійся-Родися”, надсилаємо адресу, за якою ви знайдете відеокліп, який з точки зору організаторів відображає дух тих часів, а тому і дав назву вечірці!
Ностальгуйте з нами ;-)

Марина Цапок
marishka.ts@gmail.com

Bookmark and Share