Східноукраїнський фонд розвитку демократії за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту набирає студентів І-ІІ курсів ВНЗ для участі у "Школі молодого політика".


Метою проекту є підвищення рівня політичної освіти молоді, створення практичних умов засвоєння основ демократичних політичних стандартів для молодих активістів політичних партій та молодіжних організацій; підготовка нового покоління молодих політиків.

Навчання проходитиме у м. Харкові, з лютого по березень 2009 року у форматі дводенних навчальних семінарів-тренінгів.

На заняттях учасники Школи матимуть змогу навчатися основам політології та політичного лідерства, механізмам побудови стратегії виборчих кампаній, використання PR-технологій та засвоїти інші теми, необхідні для активної участі у політичному житті країни. Навчання у Школі проводять відомі та авторитетні тренери третього сектору.

Після закінчення Школи ВИ:

• Здобудете практичні навички та досвід політичної роботи;

• Зрозумієте як працює громадська організація, політична партія, органи державної влади;

• Познайомитесь з людьми, котрі поділяють Ваші погляди та прагнення.

Набір учасників відбувається на конкурсній основі. Основними критеріями відбору є активність в політичному та громадському житті; переконання в тому, що потреба у нових знаннях є необхідним для підвищення професійності у громадсько-політичній діяльності; бачення стратегії свого розвитку у політиці та громадському секторі на декілька років.

Навчання у Школі молодого політика є безкоштовним. Для того, щоб стати учасником Школи, потрібно заповнити та надіслати до 12 лютого 2009 року анкету-заявку е-поштою на адресу: polina.av@gmail.com (в полі тема вказати «Участь в УШМП»). Анкета знаходиться у додатку.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.: 8-050-330-48-99 Поліна Абакумова
 
Очікуємо на ваші анкети та на скору зустріч.
 
-----
З повагою,
Поліна Абакумова,
8-050-330-48-99

oleksandr.solontay@gmail.com

Причіплений файлРозмір
anketa.doc56 КБ

Bookmark and Share