Залучення молоді України до розвитку Інформаційного Суспільства


З 1 вересня 2005 року, за ініціативи Фонду „Інформаційне Суспільство України” та TakingITGlobal (Торонто, Канада), в Україні стартуватиме новий проект – „Залучення молоді України до розвитку Інформаційного Суспільства” (National Information Society Youth Campaign in Ukraine). Головна мета проекту – донести до молоді інформацію про розвиток інформаційного суспільства в Україні та об’єднати українську молодь з її глобальними ровесниками, які цікавляться ІТ. Кампанія надасть можливість рухатись вперед у питаннях подальшої реалізації завдань, що були визначені під час Першої Фази Всесвітнього Саміту на вищому рівні з питань розвитку інформаційного суспільства, а також стане гарантією того, що голос української молоді буде почутий під час Другої Фази Саміту.

В рамках проведення Національної Кампанії в Україні будуть організовані 2 Молодіжних Форуми з питань ІТ та Національний Конкурс творів на тему „Роль Молоді у Розвитку Інформаційного Суспільства в Україні”.


Згідно Internet World Stats: Usage and Population Statistics, на сьогоднішній момент в Україні нараховується 2,8 млн. Інтернет-користувачів (населення країни складає 46 млн.). Більшість Інтернет-користувачів в Україні – це молоді люди віком до 30 років. Попри такі статистичні дані, сьогодні реалізується достатньо невелика кількість проектів, орієнтованих на залучення молоді до розвитку інформаційного суспільства в Україні, які б водночас звертали на себе увагу урядовців та представників ІТ-індустрії. Саме тому, втілення проекту „Залучення молоді України до розвитку Інформаційного Суспільства” (National Information Society Youth Campaign in Ukraine) наразі є надзвичайно важливим та актуальним для формування підгрунтя інформаційного суспільства у вигляді залучення до глобальних процесів молодіжного інтелектуального ресурсу України.

Результати проекту будуть представлені в Тунісі під час Другої Фази Всесвітнього Саміту з питань інформаційного суспільства (листопад 2005 року).

Термін реалізації програми: 1 вересня – 31 жовтня 2005 року

Координатор від ISU: Інна Волкова
E-mail: iv@isu.org.ua
Тел. (044) 502-00-50


Координатор кампанії: Денис Степура
E-mail: dstepura@ukr.net
Тел. 8 097 939 93 60

Bookmark and Share