ІВАН ВАКАРЧУК: «Я ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО ДІЇ МІНІСТЕРСТВА ЗМЕНШУЮТЬ КОРУПЦІЮ ДЕ-ФАКТО»


Міністр освіти і науки Іван Вакарчук в інтерв'ю «ІнвестГазеті» розповів про боротьбу з корупцією, ставлення до «несправжніх» професорів, його стиль управління, та про стосунки з людьми загалом.

Міністр переконаний, що дії міністерства зменшують корупцію де-факто, і бачить головне завдання в тому, щоб створювати такі елементи управління освітою, які б не допускали самої можливості корупційних діянь. «В проблемі корупції найважливіше питання – це, передусім, рівень культури, етичних і моральних норм в наших відносинах як у вищих ешелонах влади, так і на побутовому рівні. Ми поки що не можемо вибратись із паралельного світу пустих і вульгарних «цінностей». Мало, дуже мало у нас моральних авторитетів», — сказав Іван Вакарчук.

«Купівлю» наукових звань Міністр вважає справжнім злом. Зокрема і через такі факти, він ініціював зміни порядку присвоєння вчених звань, якими зупинено невластиві для наукової спільноти адміністративні призначення вчених звань за особливі заслуги «в будь чому» поза науковою і викладацькою діяльністю претендентів.

Іван Вакарчук також відзначив: «В нашій країні є багато видатних вчених зі світовим ім'ям, і я знаю, що рівень інновацій в сучасній українській науці дуже високий. Мене дивує і обурює те, що люди не вірять в існування науки, але вірять в те, що все купується».

Детальніше про

стиль та смисл життя Івана Вакарчука,

улюблені книги та авторів,

те, як Міністр пише підручники та формули,

його захоплення театром та виховання дітей,

а також про джерела  доходів Міністра, нерухомість та авто

ви можете прочитати у журналі «ІнвестГазета» та на інтернет-сторінці Міністерства освіти і науки України.

Прес-служба МОН

Bookmark and Share