ФМЛУ організував тренінг «Інструменти PR в арсеналі менеджерів з персоналу»


7 лютого 2009 року в приміщенні Тренінгового центру Форуму молодих лідерів України пройшов тренінг «Інструменти PR в роботі менеджерів з персоналу».

Тренінг провела Олена Журочкіна, позаштатний бізнес-тренер компанії GTE personal, консультант з розвитку та навчання персоналу рекрутингового агентства Sniper, провідний спеціаліст департаменту управління персоналом компанії VALMI automotive.

Під час тренінгу учасники ФМЛУ дізналися про те, що таке PR (анг. «public relations» - «зв’язки з громадськістю») і чому він важливий у роботі HR-менеджерів, особливо в сучасних умовах праці. Детально розібрали завдання й інструменти PR у зовнішній та внутрішній корпоративній комунікації, а також ті проблеми, які вирішує PR. 

Окрему увагу тренер Олена Журочкіна приділила кризовому PR для менеджерів з персоналу, наголосивши на тому, що це дуже важливо сьогодні, в період світової кризи. О.Журочкіна розповіла учасникам тренінгу, як правильно HR-менеджеру працювати з негативною інформацією, управляти чутками в колективі, як правильно звільняти працівників та здійснювати психологічну підготовку персоналу компанії.

Учасники ФМЛУ в другій частині тренінгового заняття мали змогу на реальних прикладах детально розібрати та проаналізувати проблемні ситуації у власних компаніях і організаціях, та знайти шляхи їх ефективного вирішення.

Форум молодих лідерів України висловлює щиру подяку позаштатному бізнес-тренеру компанії GTE personal, консультанту з розвитку та навчання персоналу рекрутингового агентства Sniper Олені Журочкіній за проведений тренінг для форумчан та  Оксані Берзуль за допомогу в організації тренінгу.

oleksandr.solontay@gmail.com

Bookmark and Share