Волинський регіональний круглий стіл "Громадянське суспільство в умовах кризи"


З метою створення національного та регіональних майданчиків для обговорення, консолідації та висловлення позицій представників громадських організацій щодо стратегічних проблем українського суспільства вже три роки поспіль працює ініціатива під назвою Громадянська Асамблея України.

 

В рамках підготовки Надзвичайної Громадянської Асамблеї України "Громадянське суспільство в умовах кризи", три партнерські організації, як от ВОМГО "Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)”, ГМ ОПОРА та ВОМГО "Асоціація молодих політологів та політиків", проводять в місті Луцьку регіональний круглий стіл.

 

Під час цього регіонального заходу будуть розглянуті три основні блоки питань:

 

1. Діяльність громадського сектору в умовах соціально-економічної кризи

 

- пропозиції громадськості щодо подолання соціально-економічної кризи

 

- мінімізація негативних наслідків за допомогою інструментів НУО (як тих які розроблені НУО, так і тих які вони повсякденно використовують)

 

- цілі та пріоритети діяльності громадських організацій в умовах кризи

 

2. Стратегічні кроки щодо подолання політичної кризи

 

- прийняття змін до виборчого законодавства

 

- впровадження Конституційної асамблеї

 

3. Проактивна діяльність громадськості в умовах кризи.

 

- обговорення та визначення пріоритетних громадських кампаній тощо.

 

Результати обговорення будуть оформлені у вигляді підсумкового документа заходу. Також буде визначено склад делегації, яка буде представляти Волинську область на Надзвичайній Громадянській Асамблеї України "Громадянське суспільство в умовах кризи", що відбудеться у березні 2009 року в Києві.

 

Запрошуємо представників активних громадських організацій, експертів, науковців, журналістів та просто активних громадян до участі у Волинському регіональному круглому столі Громадянської Асамблеї України, який відбудеться 18 лютого 2009 р. (середа) в ауд. №14 (2-й пов.) Навчально-методичного центру профспілок (м. Луцьк, пр. Відродження, 24). Початок заходу о 14:00.

 

Для участі у Волинському регіональному круглому столі Громадянської Асамблеї України просимо надіслати до 17 лютого 2009 року повідомлення-заявку (вказавши ПІБ, назву організації, контакти) на електронну адресу [mike.shelep@gmail.com] або повідомити про свою участь по телефону [8-067-41-65-086]

 

Більше інформації зданої теми в додатках.

 

Контактні особи:

 

- Олександр Новосад, член Оргкомітету Громадянської Асамблеї України, голова ВОМГО "Асоціація молодих політологів та політиків", моб. (093) 48-49-646, E-mail: politolog_lutsk@ukr.net

 

- Михайло Шелеп, регіональний координатор Громадянської Асамблеї України у Волинській області, голова ВОМГО "Асоціація Молодих Реформаторів", моб. (067) 41-65-086, E-mail: mike.shelep@gmail.com

Причіплений файлРозмір
pro_GAU-01-09.doc24.5 КБ
GAU - Elections.doc97 КБ
GAU - Constitutional Assembly.doc71 КБ

Bookmark and Share