14 лютого Студентська Рада міста Львова влаштувала для молоді справжнє свято кохання


Цього року Студентська Рада міста Львова організувала грандіозний захід під назвою «Кохання до небес». Головною фішкою свята було встановлення студентського рекорду на найбільшу кількість валентинок, які злетіли в небо на повітряних кульках!

   Не зважаючи на примхливу лютневу погоду у суботу на площі Ринок, у серці Львова, зібралися закохані студенти, які мали можливість взяти участь у конкурсі на найкраще освідчення у коханні. Найоригінальніше і найпалкіше зізнання було у закоханої пари з Львівської Політехніки. Згодом кожен отримав червону повітряну кульку із валентинкою. Апогеєм свята став момент коли одночасно всі відпустили кульки до неба! Над Ратушею замайоріли 450 сердець, які стали символом цього свята.

   Як зазначила керівник акції студентський мер Христина Паньків: "Хотілося організувати для студентів щось неординарне, не просто щорічні поцілунки, щоб це запам'яталось на довго".

   Встановлений рекорд запишуть у «Студентську книгу рекордів»,  як найбільшу кількість валентинок запущених у небо на повітряних кульках в День Валентина.

   Захід проходив за підтримки Львівської міської ради та управління молоді сім’ї та спорту. 

mine16birth@yahoo.com

Bookmark and Share