IV Всеукраїнський фестиваль команд КВН «Галицька ліга запрошує друзів»


    З 27 по 29 березня у місті Львові пройде четвертий щорічний фестиваль команд КВН «Галицька ліга запрошує друзів». Попередні фестивалі проводились два рази у місті Львові, а минулорічний – у місті Турка Львівської області.

    Як і всі попередні роки, цього року до участі запрошено команди зі всієї України. За результатами фестивалю, найкращі з них гратимуть у сезоні Галицької ліги 2009. Проживання і підготовка команд буде на базі «Перлина Карпат» (смт. Брюховичі, Львівська обл.). Гала-концерт проходитиме в "Кінотеатрі ім. О. Довженка" (пр. Черв. Калини, 81).

    До участі у фестивалі запрошуються команди ВНЗ, технікумів, коледжів, шкіл та інших навчальних закладів, а також усі бажаючі, які в силах створити команду. Щоб взяти участь у фестивалі команда повинна відправити заявку довільної форми на електронні адреси: [novosad@kvn.lviv.ua], [kvn.gurman@gmail.com] (обов'язкова інформація: назва команди, заклад чи організація, яку вона представляє, кількість учасників, контакти керівника команди) та підготувати показовий виступ «Фрістайл» українською мовою тривалістю до 6 хвилин. Детальніша інформація на сайті: [www.kvn.lviv.ua]  

    Організаторами фестивалю є Львівська обласна державна адміністрація, а саме: Управління у справах сім'ї та молоді, Львівська міська рада: Управління молоді, сім'ї та спорту, Молодіжна громадська організація «Асоціація КВН Галичини», Молодий Народний Рух.

    Контакти:

    МГО «Асоціація КВН Галичини»

    Виконавчий директор Віталій Новосад

    тел.: +38-067-254-3689, e-mail: novosad@kvn.lviv.ua

    Прес-секретар Орися Дитюк

    тел.: +38-096-836-1226, e-mail: orysyadytyuk@gmail.com

    З повагою,  

    прес-секретар МГО "Асоціація КВН Галичини"

    Дитюк Орися

Bookmark and Share