Конференція студсамоврядувань щодо можливостей впровадження кодексів честі у ВНЗ Луцька та Львова


Представники органів студентського самоврядування Львова та Луцька, які зацікавлені у впровадження кодексів честі у своїх ВНЗ, запрошуються на конференцію «Можливості впровадження кодексів честі у ВНЗ Луцька та Львова». 

   Конференція відбуватиметься у місті Львові 6-7 березня. 

   У рамках конференції передбачається презентація закордонного досвіду та українських напрацювань щодо розробки та впровадження етичних норм у функціонування громад вищих навчальних закладів, обговорюватимуться можливості розробки кодексів честі у ВНЗ Львова та Луцька.  

   Для участі потрібно подати анкету, яка розміщена на порталі www.StudUA.org  до 27 лютого на скриньку kpss@lawngo.net  або в офіс Комітету підтримки студентського самоврядування. 

   Комітет підтримки студентського самоврядування та Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе) реалізовують у Львові та Луцьку програму сприяння розробки та впровадження етичних норм у функціонування вищих навчальних закладів. 

   Проект «Підвищення потенціалу студентського самоврядування в Україні: підтримка впровадження кодексів честі у ВНЗ Львівської та Волинської областей» підтриманий Фондом сприяння демократії Посольства США. 

   Організатори забезпечують проживання та перебування на конференції учасникам. Представникам органів студентського самоврядування із Луцька організатори сприяють у поданні запрошень та оформленні відряджень за рахунок ВНЗ. У разі, існують мотивовані підстави, що ВНЗ не може відшкодувати учаснику проїзд до Львова, він покриватиметься організаторами. 

   Із запитаннями  звертайтесь:

   Львів: Яцків Тетяна, Хауляк Ярослав (Комітет підтримки студентського самоврядування), м. Львів вул. Ставропігійська 11 оф. 3, тел. 8032 2354519, 80974434233, kpss@lawngo.net )

   Луцьк: Мартиненко Катерина (Асоціація Молодих Реформаторів), тел.80972057221

Причіплений файлРозмір
anketa codeks.doc40 КБ

Bookmark and Share