Тисяча малинових валентинок і букет троянд


Без кохання немає щастя навіть при багатстві, а з коханням легше долати будь-які негаразди. Кожен з людей чекає на любов і навіть якщо 20 разів опікався, все одне прагне кохати і бути коханим. Можливо, через оту жагу до цього чарівного почуття, західна традиція святкування Дня святого Валентина так швидко вкоренилася й на нашому ґрунті.

Активісти Житомирського обласного осередку ДСС «Студентська платформа» –  люди молоді, запальні й, звичайно, закохані. І 14 лютого вони з радістю вийшли на вулиці Житомира аби подарувати городянам часточку свого позитивного запалу та підняти їм настрій.

Одні з найкращих представниць спілки  –  Діана та Олена протягували перехожім валентинки з написом Соціалістична партія. Ті, хто проходив повз міг отримати маленьке признання у любові. Тисячу малинових листівочок подарували молоді активісти перехожим. Дехто просто був у захваті. А хтось, навіть, і не повірив, що отак просто на вулиці організували привітання валентинками.

«Ніколи такого не бачив, –  поділивсь враженнями студент Анатолій Ткачук, – Проте надзвичайно приємно отримувати такі знаки уваги просто на вулиці. Я якраз іду до своєї дівчини, хочу привітати її з цим романтичним святом. Розкажу їй, яку гарну листівочку мені подарували».

Приємно було спостерігати за щасливими обличчями перехожих. Дівчата, які роздавали валентинки теж були в захваті. Одна з них у відповідь на приємну несподіванку отримала букет троянд від юнака. Дарувати людям радість, щасливі миті життя й просто любов – це так приємно. Треба бути впевненим у тому, що добро завжди повертається добром

 
Лілія Майструк

dss.ukraine@gmail.com

Bookmark and Share