Громадський експертно-аналітичний центр


Громадський експертно-аналітичний центр (далі центр) – об’єднання  свідомих представників молодіжної громади для забезпечення участі молоді в розробці, прийнятті та ініціюванні законопроектів відповідної тематики. Забезпечення участі молоді у формування власної ж політики. Функціональна задача – проведення саме громадської експертизи.

Ціль центру – сприяти досягненню цілей громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА: молодь за вами спостерігає!" шляхом проведення експертної оцінки – актуальності, можливості та необхідності прийняття зареєстрованих в Верховній Раді законопроектів та ініціація написання та прийняття нових потрібних для молоді законів. Перевірка законодавчих ініціатив на приналежність до передвиборчих обіцянок партій.

Функції центру:
Накопичення інформації про ситуацію з законодавством в сфері молодіжної політики;
Проведення оцінки законодавства;
Інформування депутатів Верховної Ради про громадську оцінку поданих на розгляд законопроектів; 
Інформування молоді про законодавчі зміни та законодавчі ініціативи;
Підготовка законопроектів;
Підписання законопроектів у суб’єктів законодавчої ініціативи.
Моніторинг виконання законів.
Відслідковує та координує проходження законопроектів.
Розміщення інформації про діяльність центу в інформаційних інтернет джерелах (Вільний молодіжний портал, Молодіжна правда, громадський простір, сайт міністерства України у справах сімї , молоді та спорту );
Організація інформаційного забезпечення для проведення прес-конференцій, круглих столів з відповідної тематики;
 
 

Зараз проводиться компанія залучення експертів до роботи центру. Всіх бажаючих долучитися до центру в якості постійних експертів, або працювати над конкретними громадськими ініціативами до законодавства, щодо молоді, прохання писати на e-mail: mariya@svitlo.org (тема )

Кравчук Марія

Керівник «Громадського експертно-аналітичного центру»

mariya@svitlo.org

Bookmark and Share