Звернення батьків голодуючих студентів до Ніни Карпачової


Шановна Ніно Іванівно!
Звертаємося до Вас у своєму невимовному болю, у своїй безвиході. Допоможіть! Шостий день голодують наші діти, шостий день на самій воді на підлозі холу Черкаського національного університету, шостий день під шквалом глуму і образ тих, хто, підтримуючи на виборах Президента кандидатуру В.Януковича, порушували закони, обливали брудом помаранчевих революціонерів, перешкоджали волевиявленню, тиснули на студентів і викладачів.

Наші діти від першого дня революції були на майдані, під час усіх турів голосування були спостерігачами на виборчих дільницях багатьох міст України. Попри шалений тиск ректорату та деяких деканів, наші діти не припиняли агітувати за В.Ющенка. Це вони – наші діти, оті маленькі українці, про яких тепер забули, здобули перемогу! І знову, як і у часи Кучмівсько-Януковичівського режиму, ми і наші діти непочуті, забуті, безправні. За що ж ми боролися?

Найболючіше те, що про нашу ситуацію відомо усім: Президентові, Прем’єр-міністрові, Віце-прем’єрові з гуманітарних питань, Міністрові освіти та науки, народним депутатам, Голові обласної державної адміністрації – і ніхто, ніхто, виявляється, не може зняти з посади ректора А.Кузьмінського – найбільш одіозну постать, людину, яка працювала довіреною особою В.Януковича, відкрито порушуючи чинне законодавство.

Шостий день голодування студентів мали б висвітлювати усі телевізійні канали як основну і першу новину, натомість про це говорять лише на місцевому рівні. Міністр освіти та науки С.Ніколаєнко одним розчерком пера міг би розірвати контракт з А.Кузьмінським. Міг би...

Ректор цинічно „сховався” в лікарні, а його прихильники, які теж нібито „голодують”, поїхали підтримувати його до Києва (дорогими комфортабельними автобусами(!). А нам згадалося, як наші діти „пробиралися” на віче, скликане В.Ющенком, приховуючи помаранчеву символіку, обминаючи міліцейські пости... Що ж вони отримали? Холодну підлогу у холі університету, насмішки й глум тих, хто сьогодні, знявши синьо-білу символіку, повісили портрети В.Ющенка і оголосили себе, цинічно всміхаючись, „законопослушними” громадянами(!). Болить до сліз! Вічне наше безправ’я й безвихідь не закінчилися й сьогодні.

Шановна Ніно Іванівно! Звертаємося до Вас як до останньої інстанції, почуйте нас, допоможіть, не допустіть зневіри у наших серцях.

З повагою і щирою вірою
Батьки голодуючих студентів:
Розум Світлана Василівна,
Позиненко Світлана Володимирівна і Микола Степанович,
Хоменко Ірина Іванівна і Олександр Степанович,
Кулик Валентина Михайлівна і Володимир Олексійович,
Копійка Галина Іванівна,
Литвинчук Алла Леонідівна і Валерій Тофільович,
Нищик Ліна Олексіївна і Володимир Федорович,
Безпрозвана Ганна Федорівна і Микола Володимирович,
Гладун Валентина Миколаївна і Василь Онопрійович,
Шамрай Віктор Миколайович і Людмила Василівна,
Недоступ Оксана Анатоліївна і Микола Петрович,
Носок Валентина Володимирівна і Микола Іванович,
Нетребенко Тетяна Іванівна і Павло Іванович,
Скорик Людмила Миколаївна і Віктор Андрійович,
Волинець Валентина Іванівна і Віктор Якович,
Зоря Любов Миколаївна,
Голубович Лідія Олександрівна і Валерій Григорович,
Макуха Антоніна Миколаївна і Анатолій Олександрович,
Федькова Зінаїда Михайлівна і Сергій Миколайович,
Руденко Любов Василівна і Олександр Анатолійович,
Мостицька Валентина Іванівна,
Стецюк Наталя Іванівна і Микола Петрович,
Кошолап Марія Іванівна.

Bookmark and Share