НУ, ПОПЕРЕДЖАЛИ Ж!..


01.02.2009 р. Б. Західноукраїнський Кіш ВО «Тризуб» ім. С.Бандери звернувся до всіх патріотів України (особливо її західних областей) зі Зверненням, в якому йшлось про початок широкомасштабної безстрокової акції під гаслом "Не дозволиш нікому плямити слави ні честі Твоєї Нації!".

04.02.2009 р. Б. Західноукраїнський Кіш ВО «Тризуб» ім. С.Бандери звернувся до господарів книжкових магазинів і ятків та до розповсюджувачів друкованої продукції із закликом вилучити ворожу літературу з продажу (особливо книги відомого українофоба Олеся Бузини). Багато чесних підприємців з розумінням віднеслись до наших слів і виконали свій громадянський обов'язок – очистили свої торгові точки від ворожої макулатури. Честь їм і хвала.

Та знайшлися і такі, хто проігнорував заклик українських націоналістів. Вони і надалі продовжували продавати непотріб, отруюючи душі українців і розраховуючи на вседозволеність і безкарність.

Першою відреагувала Івано-Франківщина, яка завжди відрізнялася високим рівнем національної свідомості та дієвістю у захисті українських інтересів. Безсмертний дух опришків спонукав молодих невідомих патріотів покарати знахабнілих яничар: 20 лютого близько першої години дня у місті Івано-Франківську чорнильна бомба не на одній торговій точці влучно пояснила продажним торгашам, що до слів бандерівців треба дослухатися, а не то тільки одним чорнилом не обійдеться…

Горе-бізнесмени підраховують збитки. А ми вітаємо тих невідомих патріотів, які приєдналися до безстрокової націо-захисної акції і ще раз нагадуємо другу точку Декалогу українського націоналіста: "Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі Твоєї Нації!"

Хай живе Національна революція!

Слава Україні!       Героям слава!

Прес-служба ВО «Тризуб» ім. С.Бандери
http://banderivets.org.ua/index.php?page=pages/news/20090220

Bookmark and Share