Стартувала Ліга КВН "Волинь"


В суботу, 14 лютого, в Народному домі «Просвіта» стартувала «Ліга КВН Волинь». Організатором якої є обласна молодіжна організація «Народно-демократична ліга молоді». Серед команд, які були учасниками відбіркового фестивалю, стали «акули» місцевого КВН: «Вдуш», «Позитивні віруси», «25-й кадр», «Деформація», і менш відомі, але не менш талановиті дебютанти: команда юридичного факультету «Суд іде!», команда ЛНТУ «Форс-мажор», та гості ліги - ковельчани «Проти вітру» і зовсім молода але амбіційна команда «Бонуси».

Гра була проведена не за звичайними, загальноприйнятими правилами, по суті конкурсів було лише два: привітання і розминка, але проте, які!!! Особливо, усім глядачам сподобалася розминка, адже, гравці мали діяти у запропонованих обставинах, усе будувалося лише на смикалці, присутності почуття гумору та вмінні імпровізувати. Спочатку свої каверзні запитання задавали глядачі, а потім до справи взялося журі. Багато уваги присвячувалось нинішній політичній кризі, ну і звичайно Дню закоханих. На жаль, перемогти вдалося не всім, тому в трійку найкращих ввійшли дійсно найсмішніші, а саме, 3-е місце розділили між собою дві команди «25-й кадр» та «Форс-мажор», 2-у сходинку посів «Вдуш», а переможцем свята стали віруси, позитивні, звичайно!

Як розповів керівник оргкомітету Валерій Пельц команди учасниці ліги КВН «Волинь» зможуть в подальшому виступати в більш престижних всеукраїнських змаганнях з КВН , але для цього їм ще потрібно відіграти весь сезон у Волинській лізі . Наступні ігри будуть відбуватися в середині березня і на початку квітня , ну а головна гра сезону пройде наприкінці травня. В якій і розіграється перший кубок Волині з КВН.

Волинська ТО НДЛМ

Джерело: http://www.ndlm.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=485&Ite...

Bookmark and Share