Соціальна справедливість поєднала молодь України та Німеччини


«Головною метою заходу є обмін досвідом між молоддю України та Німеччини з питань соціал-демократичних ініціатив та економічних тенденцій у політичних курсах обох держав. В умовах світової фінансової кризи стає актуальним питання соціального захисту громадян. Підігріті політками настрої декількох європейських країн народів вибухнули. Вибухнули хвилею протестів. Навіть у Європі відчувається несправедливість. Задля недопущення подібних ситуацій в Україні ми поступаємо мудро – вивчаємо іноземний досвід, прогнозуємо та упереджуємо стихійні події» зазначив лідер «Студентської платформи» Володимир Шемаєв у своєму слові 21 лютого на відкритті міжнародного зимового семінару «Україна-Європа: молодь на шляху до соціально-орієнтованої політики».

Участь у заході прийняли представники молодіжної організації JUSOS Соціал-демократичної партії Німеччини.

Філіпп Цеттель, керівник офісу депутату Бундестагу Бербель Кофлер - голови групи дружби Німеччина-Україна, розповів про взаємовідносини JUSOS з материнської партією СДПГ. Він зазначив, що існують, так би мовити, «крила» в партії: за та проти, які мають різні думки, але діють як один механізм. Його колега Андро Шолль, віце-президент JUSOS у Райнланд-Пфальц, висвітлив міжнародний вимір діяльності СДПГ та участь JUSOS в міжнародній спілці соціалістичних організацій IUSY та у її європейському партнері ECOSY.

Денис Рудень, виконавчий директор «Студентської платформи» провів мозковий штурм за темою: Інноваційні підходи управління парією та будівництва партії. Результатом якого стали практичні рекомендації для партій соціал-демократичної ідеї по менеджменту, фандрайзингу, інформаційній політиці та партійному будівництву очами молодих людей.

Семінар відбувся за підтримки Представництва Фонда Фрідріха Берта(м.Київ) та Інституту Громадського Лідерства(м.Львів).

dss.ukraine@gmail.com

Bookmark and Share