Краще профспілкове бюро студентів КПІ


Нагоду поєднати корисне з приємним тобі надає Профспілкова організація  студентів НТУУ КПІ.  У нашій профспілці завжди знайдеться для тебе «завдання», близьке до душі, а краще знайди «завдання» сам. Адже тобі краще відомо, чого не вистачає твоїм друзям та одногрупникам. Організуй подорож вихідного дня і напиши про це статтю, влаштуй оригінально-веселе змагання, приберіть та облаштуйте разом з друзями територію, яка вам до вподоби (біля гуртожитку, на кухні…). Усе в ваших руках! Дійте, щоб ваші студентські роки були не лише веселими, а й корисними.
 
З метою заохочення студентів до участі у роботі первинної профспілкової організації та розвитку студентського профспілкового руху вже третій семестр  поспіль проводиться конкурс на краще профспілкове бюро студентів НТУУ „КПІ”.
 
Оцінювання роботи профспілкових бюро відбувалося за різноманітними критеріями, а саме: постановка на профспілковий облік студентів першого курсу, збір профспілкових внесків з членів профспілки, які не отримують стипендію, захист прав та інтересів студентів, оздоровлення, проведення культурно-масових та спортивних заходів на факультеті (інституті), виконання головою профбюро доручень профкому студентів тощо.
 
19 лютого 2009 року на засіданні профкому студентів за результатами конкурсу за перший семестр 2008/2009 навчального року було визнано кращі профспілкові бюро факультетів/інститутів нашого університету. П’яти  переможцям - головам профбюро студентів буде виплачуватися профспілкова стипендія у розмірі 530 грн. на місяць, тобто окрім морального задоволення, беручи участь у студентському житті університету, ти матимеш і матеріальне заохочення.
 
Переможцями конкурсу стали:
1 місце ? Фізико-математичний факультет (Голова профбюро студентів ? Потьомкін Євген);
2 місце ? Інженерно-хімічний факультет (Голова профбюро студентів ? Раухвергер Ірина);
3 місце ? Інститут енергозбереження і енергоменеджменту (Голова профбюро студентів ? Скачок Олексій);
4 місце ? Інститут прикладного системного аналізу (Голова профбюро студентів ? Леонова Інна) та Зварювальний факультет (Голова профбюро студентів ? Левченко Інна).

Також члени профбюро студентів ФМФ, ІХФ, ІЕЕ, ІІПСА та ЗФ - переможці конкурсу отримали грошове заохочення. Сподіваємось це дасть поштовх всім студентам до участі у профспілковій роботи на рівні групи, кафедри, факультету та університету в цілому.

Приєднуйся до нас. Наші двері відчинені для всіх !
Нечипоренко Анастасія, студентка КПІ

Bookmark and Share