ІІІ Фестиваль гумору «КуМЕДна бочка»


 У Чернігові 27 лютого відбувся ІІІ Фестиваль гумору «КуМЕДна бочка» у Чернігівському обласному музично-драматичному театрі ім.Т.Г.Шевченко. 

    У фестивалі взяли участь команди «Збірна Бразилії» з м.Харкова, «Дрова» м.Львова, «О, го-го» м.Ніжина та «Команда молодості нашей», «Крошки» м. Чернігів. 

    Під час музично-танцювальних пауз феєрично виступили bj dance studio та «Песочное время».

    У першому конкурсі «Фрістайл» команди мали змогу за 7 хв. довести всім своє гостре почуття гумору та артистизм. Команди викладались на всі сто, про що свідчила реакція залу і оцінки журі. 

    Феноменально веселим та цікавим виявився конкурс імпровізація, протягом якого команди розповідали таку собі веселу історію, включаючи у неї слова, які по-черзі підіймав асистент. В результаті глядачі насолоджувались історіями про розмови пілотів літака, про «Кохання» Черновецького до київських бабусь, про «веселих» юнаків під марихуаною або просто жартували, як це вміють квнщики.

      

    Команди-учасниці у останньому музичному конкурсі із тематикою «Казки для дорослих» просто подекуди дивував журі та глядачів креативністю підходу, розігруючи цілі сценічні постановки модикованих або просто вигаданих казок.

    За оцінками журі:

    Команда "О-го-го" з Ніжина посіла третє місце, за що отримала солодкий заохочувальний приз.

    Друге місце вибороли... тобто висміяли львівські "Дрова".

    Переможцем за сумою балів визначено команду "Збірна Бразилії" з міста Харків, які отримали кубок переможця фестивалю. 

    Організатором виступила ЧОО Народно-демократичної ліги молоді та ЧОО «Студентська республіка» за підтримки відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, управління у справах молоді та спорту Чернігівської ОДА.

 

Bookmark and Share