Гра «Що? Де? Коли?» на тему «2009-й – рік молоді в Україні»!


24 лютого 2009 року у актовому залі Вінницького національного технічного університету була проведена гра «Що? Де? Коли?» на тему «2009-й – рік молоді в Україні». Захід був організований Вінницькою молодіжною громадською організацією «Фундація регіональних ініціатив» та клубом інтелектуального товариства «Баюн». Дана гра стала наслідком круглого столу, що був організований фундацією регіональних ініціатив у грудні минулого року.

У заході взяло участь 23 команди (загальною кількістю 111 чоловік), 8 з яких, були представниками молодіжних громадських організацій міста та органів студентського самоврядування. Також на захід завітав начальник міського відділу у справах сім’ї, молоді та туризму міськради Руслан Анфілов та проректор ВНТУ з науково-педагогічної роботи по організації виховного процесу Писклярова Анна Валеріївна, які привітали учасників змагання. Представники засобів масової інформації теж не обійшли даний захід увагою: ВДТ-6, 33 канал та Вінниччина висвітлювали події того вечора.

Гра складалась з 24 питань, за результатами яких переможці визначались у двох заліках: між молодіжними громадськими організаціями міста та органами студентського самоврядування, і між іншими командами. За результатами гри у першому заліку третє місце здобула команда «Штангенциркуль», яка складається з представників самоврядування ВНТУ, друге – «БПУК» Українське козацтво. Ці команди були нагороджені грамотами та цінними призами. Перше місце у напруженій боротьбі здобула команда «СКОЛОТИ», що представляє однойменну громадську організацію. Переможці здобули головний приз – похід на всю команду у кінотеатр ім. Коцюбинського. Слід зазначити квитки були люб’язно надані адміністрацією даного закладу. Також кожна з команд переможців отримала ще один приз від нашого спонсора – дисконтні картки для відпочинку у клубі «Амагама». Серед любительських команд беззаперечне перше місце здобула команда «Збірна ім. ВДПУ», друге – «STARпёры», третє – «Кірібаті». Переможці отримали грамоти і солодкі призи, які були надані відділом у справах сім’ї, молоді та туризму.

Позитивний формат заходу дає надії на активну позицію молоді та бажання брати участь в інтелектуальних іграх і власному саморозвитку.

 

Bookmark and Share