Зробити цей крок


  Шановні Колеги!

    Не хочу, щоб мій лист був схожий на звичайнісінький спам, який надходить щодня на Ваші електронні адреси і увесь, практично, ігнорується.:)

    Зробити цей крок змусили довгі аналітичні роздуми. Я йду з Колегії.. і цим хочу показати приклад усім тим членам Колегії ВСР, які знаходяться і схожому положенні та статусі як і я.

    З кожним роком Колегія знаходиться все далі і далі від студента, все менше і менше у ній перебуває людей, які постійно перебувають у колі студентів. Я ні в якому разі не маю на увазі вік членів Колегії, лише положення та вид зайнятості.

    Якщо член Колегії (Секретаріату) не працює в органі студентського самоврядування ВНЗ або у регіональному їх об`єднанні, то йому варто покинути Колегію і віддати право іншим представляти інтереси студентів області.

    Візьміть для прикладу останні безальтернативні вибори Керівника Секретаірату ВСР. У Колегії достатньо, на мою думку, людей, які могли очолити Секретаріат! Що нам завадило це зробити?.. Відповідальність, робота, власний бізнес???? Три місяці сидіти у себе десь, а потім „поумничать” на засіданні і знову поїхати – не потрібно такого!

    Зрозумійте, не буде у Колегії нормального підростаючого покоління, доки „ми” сидимо у ній. Молоді люди приходять і на тлі усіх „аксакалів” просто тануть..., комплексують..., не можуть достатньо себе проявити і тому повноцінно не розвиваються так, як розвивалися „ми” у свій час...

    Звичайно, просто так взяти і кинути усе важко. Якщо хочете і далі допомагати розвивати студентське самоврядування – робіть це, але не потрібно бути „свадєбним гєнєралом”!..

    Я закликаю усіх, хто знаходяться і схожому положенні та статусі як і я піти з Колегії ВСР!!!
 
 

    З повагою                                                             О.Слизько

Bookmark and Share