Борці з наркокорупцією пікетували Секретаріат Президента України


27 лютого 2009 р. пройшло пікетування біля Секретаріату Президента України. Кілька десятків представників Всеукраїнського громадського руху протидії наркоманії та наркокорупції (раніше - всеукраїнський рух протидії наркоманії і наркозлочинності) при нульові температурі повітря, три години (з 11 до 14 год.) кричали, щоб Президент Ющенко почув громадськість та захистив молодь від незаконного кримінального переслідування за протидію незаконні наркоторгівлі. Також, було зачитано та передано відкрите звернення до Президента України. Лунали вимоги до Гаранта Конституції встати на захист конституційних прав активістів руху (Трохіна Р.Д., Маломедова О.В., Мельникова О.А.,  Швецова Д.Є., Головка В.Є.), котрих судять за активну громадську позицію проти наркоманії. Крім того, громадськість закликала Міністра МВС України Луценка звільнити начальника Шевченківського РУ ГУ МВС України Мірошниченка за кришування наркоторгівлі.

Прикро, що до людей ніхто із Секретаріату Президента не вийшов, а в теплій громадській приймальні Ющенка до учасників пікетування поставились упереджено та безвідповідально.

Телефони координаторів Всеукраїнського громадського руху протидії наркоманії та наркокорупції: Олександр Маломедов +38 (093) 321-63-03, Сергій Кушнірук +38 (093) 635-69-69.

Bookmark and Share