Студенти Закарпаття шукали виходу зі світової фінансової кризи


25 лютого на базі економічного факультету Ужгородського національного університету за сприяння Головного управління економіки та управління освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації і за підтримки профкому студентів УжНУ відбувся студентський круглий стіл на тему „Світова економічна криза: витоки, загальне і особливе, шляхи виходу” організатором заходу виступала Студентська рада Закарпатської області. У ньому взяли участь представники 6 вищих навчальних закладів краю, а також представники вищезгаданих відомств – від ГУ економіки заступник начальника Папп В.В., від управління освіти і науки – завідувач сектором вищої освіти Телеп В.С. Слід також відмітити участь декана економічного факультету Закарпатського державного університету Передрій О.С. Висвітлювати тему заходу буде регіональний телевізійний канал „Тиса-1” та друкована преса.

Студенти показали свою професійність та обізнаність у вибраній темі, саме тому її досліджували майже 5 годин! Були порушені такі теми, як дослідження причин виникнення кризи, Україна в світовій кризі, банківська система, зайнятість, державні регулятори... Логічним завершенням цього круглого столу стане написання написання листа до ГУ економіки Закарпатської ОДА із пропозиціями по виходу із кризи, які були напрацьовані в ході роботи.

Цим заходом ми показали свою спроможність обговорити актуальні проблеми суспільства та готовність до участі у їх вирішенні.
 Денис Ман,
Голова студентської ради Закарпатської області

Bookmark and Share