МНК захищає Українську Церкву


27 лютого Київська міська організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу провела акцію захисту Української Автокефальної Православної Церкви. Молоді націоналісти провели пікетування штабу „мефодіївців”*, який розташований у Андріївській церкві. Протягом всього дня були встановлені символічні намети, вивішені гасла з вимогами звільнити захоплену бандитами церкву, проводилась роз’яснювальна робота із прихожанами УАПЦ та мешканцями міста. На акція завітали і представники противної „команди” – настоятель Андріївської церкви о. Іларіон (Дамаскін), єпископ Черкаській та Кіровоградський Богдан які поводили себе вкрай нечемно, хамили прихожанам та учасникам акції. Зокрема, „отець” Іларіон скотився до брутальної лайки в бік пікетувальників, перейшов на „фєню” й погрожував фізичною розправою. Представники МВС, що були присутні при конфлікті, не відреагували на заяви „церковної” особи. Даля протягом дня згаданий „отець” не одноразово намагався влаштовувати провокації.
Складається враження, що найвище керівництво держави на чолі з Президентом України діє за принципом невтручання у церковні конфлікти. Хочемо нагадати, що бездіяльність МВС та Прокуратури є злочинною, а мовчанка Ющенка та його оточення стосовно конфлікту може бути розцінена як зрада національним інтересам України у одній з найважливіших ділянок державного життя – духовній.

* Нагадаємо, що 4 лютого група осі кримінальної зовнішності на чолі з самозванцем „предстоятелем” УАПЦ Валерієм Кудряковим („митрополитом Мефодієм”) захопила приміщення Патріархії УАПЦ на вул. Трьохсвятительській, 3. Під час бандитського нападу було викинуто з приміщення та побито настоятеля Свято-Дмитрівської церкви, що розташовується в тому ж приміщенні, о. Валерія, дисидента, відповідального секретаря газети „Наша віра” Віталя Шевченка, відомого громадського діяча Євгена Сверстюка. Також постраждали представники молодіжної організації Пласт-НСОУ. Викликана на інцидент міліція опломбувала приміщення, проте після від’їзду представників МВС пломби були одразу зірвані нападниками. Цікаво, що на вимоги затримати нападників за фактом побиття з боку Є.Сверстюка майор міліції слідчий Шевченківського райвідділу УМВС України у м. Києві заявив наступне: „це ваше право – бути побитим”.

Прес-служба КМО МНК
www.ukrnationalism.org

Bookmark and Share