Пікетування Генеральної прокуратури та Секретаріату Президента


5 березня 2009 р. представники Всеукраїнського громадського руху протидії наркоманії та наркокорупції провели пікетування Генеральної прокуратури та Секретаріату Президента. Борці з наркокорупцією біля Генпрокуратури поставили два великих намети та розпочали ГОЛОДУВАННЯ.

Акції протесту носять безстроковий характер й будуть продовжуватись кожен день. У цих акціях протесту громадських організацій об'єднаних в Рух протидії наркоманії та наркокорупції НЕ існує жодного політичного мотиву, навіть самі учасники різних ідеологічних поглядів та національностей.

Звертаємось до Засобів Масової Інформації (до Інтернет видань, до Телевізійних каналів, до Радіостанцій та до друкованих видань) й до журналістів загалом: прохання, не бути байдужими й допомогти донести до українського та міжнародного суспільства справжню ситуацію з епідемією наркоманії та існуванням наркомафії в Україні. Дізнайтеся більше про наркокорупцію. Не замовчуйте проблему, вона сама собою не зникне. Замість того, щоб піарити брехливих політиканів, завітайте до молоді в наметове містечко біля Генпрокуратури, підтримайте хоча б морально, тих хто голодує в знак протесту. Вони вам розкажуть правду, ту правду яку приховують чиновники, ту правду яку не знають батьки, ту правду на яку закривають очі (подекуди кришують) люди в мундирах, ту правду за яку переслідують, ту правду за яку судять, ту правду за яку голодують. Правда нас зробить вільними. Допоможіть, щоб увесь світ почув правду!!!

Телефони представників Всеукраїнського громадського руху протидії наркоманії та наркокорупції: Сергій Кушнірук +38(093)635-69-69, Олена Завалій +38(093)682-31-32, Людмила Ганноха +38(097)405-53-20, Володимир Мозговий +38(044)247-91-33, Олександр Маломедов +38(093)321-63-03.

Bookmark and Share