Вакарчук позбувся студентів у Державній акредитаційній комісії МОН чи забув про них


Як повідомили в прес-службі Міністерства освіти Постановою від 25 лютого 2009 року N 149 було затверджено новий склад Державної акредитаційної комісії. При аналізі членів комісії "Студентська платформа" не знайшла жодного студента чи аспіранта.
 
У МОН повідомили, що це було зроблено з метою підвищення якості освітніх послуг Міністерство освіти і науки України, з ініціативи міністра Івана Вакарчука, реформує систему акредитації та ліцензування вищих навчальних закладів, де серед першочергових кроків - надання належної прозорості, відкритості та зрозумілості процедурам ліцензування й акредитації. Але ж не можна бути "прозорими", ховаючись від студентів.
 
Нагадаємо у 2007, з ініціативи міністра Станіслава Ніколаєнка, до скаладу ДАК ввели студента - представника Всеукраїнської студентської ради при МОН. Така ж практика була реалізована і на місцевому рівні.
 
Стає зрозумілим, чому Вакарчук позбувся студентів, тільки проаналізувавши функціїї ДАКу: перевірки, ліцензії. Студентам тут робити нічого, дорослі самі все поділять.

dss.ukraine@gmail.com

Bookmark and Share