Оксана Позиненко отримувала нагороду "Людина року" (в номінації "Громадянська позиція") в пов’язці "Я голодую!"


Студентка факультету української філології та журналістики Оксана Позиненко отримувала нагороду “Людина року” (в номінації “Громадянська позиція”) в пов’язці “Я голодую!”

П’ятий день голодують студенти Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького з вимогою відставки ректора Анатолія Кузмінського. На сьогодні їх уже 24. Одну студентку уже забрала “швидка”. До такого крайнього кроку студенти вдалися через відсутність реакції Кузмінського на акції протесту, що відбулися 21 і 22 лютого.

Студенти, які з білими пов’язками “Я голодую!” лежать на ковдрах на першому поверсі головного корпусу Черкаського національного університету, зазнають тиску та образ з боку представників ректорату. Голодуючих називають “зрадниками”, які “заробляють гроші своїм голодуванням” та “паплюжать честь університету”. Проте студенти мають намір голодувати до тих пір, поки не буде виконано їх вимоги: відставка ректора Кузмінського і всього складу ректорату та проведення нових виборів студентських рад усіх факультетів.

З голодуючими студентами зустрівся голова Черкаської ОДА Олександр Черевко. Губернатор пообіцяв посприяти в розв’язанні конфлікту та висловив свою підтримку голодуючим.

До речі, студентка факультету української філології та журналістики, активістка “Студентської хвилі” Оксана Позиненко отримала нагороду “Людина року” в номінації “Громадянська позиція”. Свою заслужену нагороду Оксанка отримувала з рук мера міста Анатолія Волоштна в пов’язці “Я голодую!”.

Джерело інформації - www.maidan.org.ua

Bookmark and Share