Пісні помаранчевої революції


З ініціативи ряду молодіжних організацій Волині: „Національний Альянс”, „Молода Просвіта”, „Альтернатива”, „Студентське братство Волині” у світ вийшов молодіжний співаник „Співограй”. Книга випущена в рамках проекту „Свій до свого по своє”.
У даному співанику зроблена спроба об’єднати пісні, які співає сучасна молодь. Тут зібрані найкращі зразки українських народних, стрілецьких, повстанських та сучасних пісень.
На жаль, у зв’язку з обмеженим фінансуванням, така потрібна в нас час книга вийшла дуже малим тиражем – 300 примірників. Тому обмежена кількість читачів зможе ознайомитись з унікальним виданням. Однак Волинська обласна організація молодіжних ініціатив „Альтернатива”, заручившись підтримкою Волинської обласної молодіжної організації „Національний Альянс” та видавництва „Волинська обласна друкарня”, прагне виправити дану ситуацію. Невдовзі буде видано збірку пісень Помаранчевої революції, пісень, які співали наші співгромадяни в доленосний для України час.
Тому ініціатори видання звертаються з проханням допомогти у підборі матеріалів. Цікавими та цінними будуть пісні, написані аматорами та місцевими бардами під впливом Помаранчевої революції. Допоможіть закарбувати на пам’ять майбутнім поколінням славну сторінку нашої історії!

Прес-служба Волинської організації "Національний Альянс"
http://www.national.org.ua

Bookmark and Share