Можливості впровадження кодексів честі у своїх ВНЗ визначали студсамоврядування Львова та Луцька


Конференція «Можливості впровадження кодексів честі у ВНЗ Луцька та Львова» відбулась у місті Львові 6-7 березня. 

Конференція об'єднала представників органів студентського самоврядування  із Луцька та Львівщини. Зокрема, взяли участь у ній органи студсамоврядування з Львівського інституту банківської справи, Волинського інституту економіки та менеджменту, Волинського національного університету ім. Лесі Українки, Львівського державного інституту  новітніх технологій та управління ім. В.Чорновола, Львівського державного університету внутрішніх справ, Волинського інституту ім. В.Липинського МАУП, Української академії друкарства, Інституту підприємництва та перспективних технологій при НУ «Львівська політехніка», ЛНУ ім.І.Франка, Луцького національного технічного університету, Львівського інституту економіки та туризму, Коледжу технологій та бізнесу ВНУ ім.Лесі Українки, Луцького педагогічного коледжу. 

Також взяли участь у конференції представник Фонду сприяння демократії Посольства США Сергій Решетов, Волонтер Корпусу Миру Джеймс Мошер, керівник прес-служби Асоціації Молодих Реформаторів Катерина Мартиненко. 

У рамках конференції підвищено розуміння ролі етики та кодексів честі у ВНЗ, презентовано досвід Польщі та США у впровадженні етичних норм у функціонування громад вищих навчальних закладів, визначено перешкоди та можливості їх подолання на шляху впровадження кодексів честі у ВНЗ Луцька та Львова, учасники сформували мережу підтримки у впровадженні етичних стандартів у ВНЗ.

Захід проводився Комітетом підтримки студентського самоврядування, ВОМГО «Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)», Студентською радою УАД   у рамках проекту «Підвищення потенціалу студентського самоврядування в Україні у ВНЗ Львівської та Волинської областей» за підтримки Фондом сприяння демократії Посольства США.

Більше інформації про конференцію та фото можна знайти на порталі StudUA.org (http://www.studua.org/articles/2009/03/10/1798.html). 

Довідка

Комітет підтримки студентського самоврядування та ВОМГО «Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)» реалізовують у Львові та Луцьку програму сприяння розробки та впровадження етичних норм у функціонування вищих навчальних закладів. 

Контакти:

Львів: Яцків Тетяна, Хауляк Ярослав (Комітет підтримки студентського самоврядування), м. Львів вул. Ставропігійська 11 оф. 3, тел. 8032 2354519, 80974434233, kpss@lawngo.net )

Луцьк: Мартиненко Катерина (Асоціація Молодих Реформаторів), тел.80972057221

Bookmark and Share