Голова Миколаївської ОДА Олександр Садиков “готовий підписатися” під заявою про зміну молодіжної політики


26 лютого 2005 р. лідери молодіжних громадських організацій, організатори й ідеологи мережевих ініціатив, студентські активісти, провідники громадської думки молоді виступили з заявою до голови облдержадміністрації з приводу зміни кадрового складу органів влади, які опікуються проблемами молоді та забруднили свою репутацію ганебними діями під час виборної кампанії.
Понад два десятки підписантів рішуче заявили про упровадження нових підходів у реалізації державної молодіжної політики на рівні області; запровадження прозорих, а не кулуарних і корупційних тендерних механізмів роботи з проектами молодіжних громадських організацій без усілякого посередництва; оновлення складу всіх дорадчих і консультативних органів із питань молоді, дітей і сім’ї при органах влади за рахунок лідерів молодіжних об’єднань.
Учасники Ініціативної групи підкреслили: “Ми впевнені, що треба подалі триматися від людей, для яких влада не є інструмент і засіб, а самоціль і сенс буття, які завжди за всіх, а значить не за кого. Ми – проти конформістів у владі.”
Як повідомляє Інтернет газета “Максимум”, після того, як заяву публічно зачитали, Олександр Садиков, голова Миколаївської ОДА, сказав, що також готовий поставити свій підпис під цим текстом – і зробить це.
А проти заяви та відповідно з дифірамбами на користь нинішнього керівництва управління у справах сім’ї та молоді висловився лише один “діяч” – представник збанкрутілої коаліції “Молодь обирає Януковича”. Доречи, активістів якої, на зустріч було запрошено чимало.
З приводу призначення нового молодого складу управління у справах сім’ї та молоді, то Олександр Валерійович погодився з ідеєю учасників Ініціативної групи провести відкрите обговорення якостей, здібностей і намірів можливих претендентів.
Координатором Ініціативної групи є колишній лідер кампанії “Студентська хвиля”, голова правління “Ліги Миколаївської молоді” Олександр Шевченко.

Джерело інформації - інтернет газета “Максимум”

Bookmark and Share