«Фундація Регіональних Ініціатив» презентує обладнання у Рівненській обласній дитячій лікарні


          У вівторок, 17 березня о 12 годині в очному відділенні Рівненської обласної дитячої лікарні відбудеться прес-конференція за результатами минулорічної акції "Почуйте всі", під час якої буде презентовно медичне обладнання, придбане за кошти, зібрані під час благодійної акції "Почуйте всі" у 2008 році.
    Вже третій рік поспіль активісти громадської молодіжної організації «Фундація Регіональних Ініціатив» та волонтери благодійного фонду «Серце до серця» проводять збір коштів на закупівлю медичного обладнання для безкоштовної діагностики та лікування дітей.
          «Фундація Регіональних Ініціатив» є офіційним партнером Всеукраїнського благодійного проект фонду «Серце до серця» в Рівненській області і вже третій рік  поспіль реалізовуватиме його. Основна ціль проекту збір коштів для закупівлі медичного обладнання в Обласну дитячу лікарню. Волонтери проекту у визначений день виходять в місто зі спеціальними скриньками і збирають гроші у перехожих, натомість вішаючи їм паперові серця на одяг. Минулого року до акції з усієї області було залучено 600 волентерів.
          Керівником проекту у Рівненській області є голова рівненської міської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» Марія Димухаметова. Всього впродовж акції у Рівненській області в 2008 році було зібрано 60480 гривень. За них для очного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні придбано мікроскоп ОМС-90 для лікування дітей з вадами зору, вартість якого складає 72577 гривень.
          Мікроскоп ОМС-90 необхідний для Рівненської обласної дитячої лікарні. Він допоможе у діагностиці та лікуванні найрізноманітніших хвороб, пов’язаних з вадами зору дітей від народження до вісімнадцяти років.
          На пресс-конференції буде присутній лікар-офтальмолог, який продемонструє роботу обладнання.
         Вже зовсім скоро РММГО "Фундація Регіональних Ініціатив" розпочне підготовку до благодійної акції "Почуйте всі" 2009 року. Отож невдовзі читайте про особливості цьогорічної акції, яка обіцяє бути набагато яскравішою та цікавішою.
 РММГО "Фундація Регіональних Ініціатив" щиро дякує усім, хто долучився до благодійної акції "Почуйте всі - 2008". Саме завдяки Вашій небайдужості та сприянню Рівненська обласна дитяча лікарня отримала необхідне обладнання. А сотні дітей - можливість повноцінно бачити навколишній світ
 
nvm86ster@gmail.com

Bookmark and Share