Настав час змін


Мені обридло популістичне патякання про проблеми і декларування необхідності їх вирішення. Можливо Ви помітили, я став притримуватись максимальної конкретики у своїх пропозиціях. Спілкуючись з широким спектром людей, аналізуючи ситуацію в країні, суспільстві, владі, все більше переконуюсь у неможливості виправлення ситуації шляхом намагань вирішити частинні проблеми, що можна порівняти із залатуванням дірок.

      Пропоную конкретний механізм! Механізм системних зрушень, та запуску необоротних хвиль усвідомлення суспільством необхідності змін.

Проблема:

     В Україні сформувався абсурдний, деструктивний тип економічних відносин, як на рівні відносин між фізичними особами так і на загальнодержавному рівні. Що полягає в існуванні „корупційної сфери господарювання”, яка:

     - існує не всіх рівнях,

     - діє паралельно з офіційною,

     - сприймається суспільством як належне,

     - охоплює значний відсоток населення.

      Не можу зараз оперувати статистичними даними, але проаналізувавши оточуючу мене реальність виділив наступний розподіл в суспільстві.
„Робочий клас” населення, що не долучений до керування корупційними схемами, але живить їх рабською свідомістю граючи за нав’язаними правилами;
„Робочий клас” населення, що в деякій мірі долучений до керування корупційними схемами підтримує їх пожадливістю та впевненістю у неможливості вести справи іншим шляхом. До того ж маючи ту ж рабську свідомість грають за нав’язаними правилами інших.
„Управлінський клас” низького рівня, що використовує службове становище для вклинення у корупційний фінансовий потік, „створюючи” неіснуючі перешкоди для несвідомого прошарку населення. Переконаний в своїй жалюгідності та замінності, підкорений вище стоячому управлінському класу. Маючи ту ж рабську свідомість грають за нав’язаними правилами інших.
„Управлінський клас” середнього рівня, вклинений в корупційний фінансовий потік, шляхом „заплющування очей” та стимулювання корупційних процесів. Задоволений своїм положенням, в деякій мірі свідомо граючий по існуючим корупційним правилам.
„Управлінський клас” високого рівня, створює умови для виникнення тіньових процесів, стимулює їх функціонування, доповнює правила гри.
 

     Розподіл умовний, переплетений та комбінований, дехто живе в тіньовій реальності, а хтось грає.

      „Корупційне господарювання” охопило всі сфери життя, а  факт, що ми це знаємо найтрагічніша обставина!

     „Залатуючи дірки” ми лише допомагаємо одній з конкуруючих сторін на ринку корупції, тим самим викликаючи протидію змінам.

     Хтось вважає що реальність формує людину, хтось навпаки, але в тому чи іншому випадку можна запустити механізми змін впливаючи на цю оточуючу реальність при чому незалежно від того по яким правилам граєш Сам.

Думаю підсвідомо ми всі хочемо змін! 

План дій:

Живучи в епоху інформації, нею і будемо вирішувати проблеми.

Пропоную на перший погляд іронічний, але дієвий механізм що базується на наступних обставинах:
В кожній структурі існують мережі тіньового вирішення проблем.
В ієрархії підпорядкування існує невдоволення домінуючим статусом вищестоящої ланки, а особливо в корупційній ієрархії.
Люди, що не долучені до керування тіньовими схемами, але „змушені” в них брати участь собі в збиток, зацікавлені у руйнуванні даних схем, покаранні персоналій, які в цьому задіяні, навіть жертвуючи частиною власного інтересу. При цьому бажають залишитись непричетними.
Люди готові змінюватись в контексті загальних змін.
Люди, що „змушені”, або бажають грати по тіньовим правилам шукають найвигідніший варіант задоволення потреб.
 

Задовольнити всі вище перераховані закономірності не програвши в будь-якому випадку можна так:
Згадати всі випадки власної участі, або участі знайомих в „корупційній сфері господарювання”.
Описати механізми проведення тіньових операцій, вказуючи відому ієрархію підпорядкування виконавців та замовників.
У випадку негативного ставлення до персоналій, що брали участь в даній діяльності, згадати їх посади та прізвища, та можливі джерела доказів.
Набрати в інтернет-пошуковику наприклад :„анонимная отправка писем скрыть ip” прочитати, та навчитись це зробити.
Детально описати та анонімно відіслати на відомі вам розсилка та портали J
 

Все дуже просто!

Що ми отримуємо:
Доводимо до абсурду „тіньову систему господарювання”, тому що:
ті хто захочуть нею користуватись зможуть оптимізувати свою роботу уникнувши посередників, відсіюючи значну частину паразитуючих суб’єктів;
хто захоче робити справу чесним шляхом отримає інформацію, як це зробити і на що звернути увагу, зважаючи на те що у випадку можливості використання прозорої схеми цей метод є більш рентабельним та безпечним.

2) Інформуємо значний прошарок населення про систему, рабами якої їх намагаються зробити і покажемо альтернативні прозорі та зовсім реальні правила гри.

Декілька конкретних практичних ідей:
В лікарні вимагайте належного обслуговування та забезпечення, звертайтесь до вище стоячих органів вище і вище. Якщо немає часу ризикувати життям, погоджуйтесь на пропоновані тіньові правила, а потім „рубіть” законом! ви повністю убезпеченні від оберненої дії.
В освіті:
відмінникам: зберіться терпінням та розумом, вчіть та не подавайте вигляду, а коли простягнуть руку „рубіть” законом і здавайте на комісії на відмінно, або „рубіть” далі і далі, і нехай буде інший бал, але ж будуть і знання і справедливість.
людям яким нецікава освіта: у вас взагалі недоторканість, розважтесь - почистіть лави грошолюбних освітян! Пропонуйте та „здавайте”!
 
В ДАІ : виділіть трохи коштів на можливий штраф, постарайтесь їздити обережніше і „ЛОВІТЬ” та „штрафуйте” їх, пишіть на них, „здавайте”!, беріть із собою свідків і чистіть наші дороги від поборників, я думаю це добра розвага та практична справа!
 
В управлінні, в адміністрації, податковій, в МВД, ЖКГ і всюди пам’ятайте, що ніхто вам нічого не зробить, про те що в НАС є права, що НАС більшість і навколо достатньо свідків, можете подумати про дітей, про Україну, або про те, що вам дорого.......
 

   А якщо все-таки страшно та лінь подумайте, що менш ніж за декілька десятків років ви все одно помрете, і нічого не зміните, і будете грати в нав’язану гру в яку приречете грати своїх нащадків! 

Розкажіть це своїм знайомим розішліть усюди......

Процес вже розпочато..... Ви можете долучитись........

Дякую за розуміння, підтримку, інформацію, та роботу!

З повагою,

Олексій Жмеренецький

alexus.greatest@gmail.com

Bookmark and Share