«Укрпростір» допомагає запорізьким НУО співпрацювати з мас-медіа


Директор громадської організації «Укрпростір» Наталя Селюкова провела тренінг «Підготовка та проведення прес-заходів» для представників декількох громадських організацій Запоріжжя. В ході тренінгу учасники розглянули такі питання, як інформаційний привід, форми та етапи підготовки заходів, прес-інформація, методи роботи з журналістами.

Представники громадських організацій дізналися про те, як ефективно побудувати сценарій заходу, визначити цілі та очікувані результати від спілкування з пресою, детально розглянули, як готувати інформацію для ЗМІ та які канали її поширення використовувати.  Розібралися в тому, які бувають форми заходів для преси, чим вони відрізняються і у яких випадках є доцільним проведення того чи іншого прес-заходу. Разом із тренером пройшли всі етапи підготовки та проведення заходу. Один із головних моментів, на який було звернуто увагу, – це як визначити те, що саме потрібно та цікаво журналістам і населенню. Не обійшли увагою і важливість побудови формального та неформального спілкування із представниками «четвертої влади».

Треба відзначити, що теоретичні знання,  які надавала директор ГО «Укрпростір» Наталя Селюкова, були підкріплені міцною та успішною практичною базою, адже протягом минулого року за участі ГО «Укрпростір»були проведені десятки прес-заходів та з’явилися більше трьохсот матеріалів у ЗМІ – в газетах, на радіо та телебаченні.

Учасники тренінгу, який провела ГО «Укрпростір», виходячи з результатів анкетування, залишилися задоволеними змістом та формою подання знань та висловили побажання у разі проведення наступних тренінгів більше уваги зосередити на практичних вправах та прикладах.

office@ukrprostir.net

Bookmark and Share