У Тернополі стартує проект "Студенти для органів місцевого самоврядування - 2009"


 Із 7 березня  у Тернополі  стартував  проект "Студенти для органів місцевого самоврядування - 2009", який реалізовується громадською організацією   "Молодіжна Альтернатива". Протягом 2003 - 2008 років "Молодіжна Альтернатива" реалізовує проект "Студенти для органів місцевого самоврядування", за яким близько 120 студентів з 21 міста України проходять стажування у міських та обласних радах своїх міст.

       Метою даного  проекту є підвищення професійної освіти молоді, отримання професійного досвіду студентами та залучення молоді до активної участі у житті свого міста, через організацію їх роботи у органах місцевого самоврядування.

       В кожному місті ГО "Молодіжна Альтернатива" відбирає шляхом конкурсу по 6 студентів,які  стажуються в органах місцевого самоврядування протягом 5 місяців. Порядок їх роботи - по 4 години на день, в після навчальний час. Бажаною також була б письмова характеристика їхньої роботи з боку міської ради.  Протягом періоду стажування  студенти - учасники проекту будуть займатися моніторингом засобів масової інформації, редагуванням нормативно-правових документів та  підготовкою їх до друку, аналізом документів з питань економічного, політичного, соціального розвитку міста; перекладом нормативно-правових актів інших країн, готувати відповіді на запити та листи до депутатів.

       Для того, щоб стати учасником проекту "Студенти для органів місцевого самоврядування" потрібно бути студентом старших курсів (3-5 курс) або аспірантом, розбиратися у сучасній політичній ситуації, мати аналітичні здібності. Кандидат на участь у проекті заповнює анкету, яку можна взяти  на сайті www.ya.org.ua  або у координатора проекту в Тернопільській області Процика Ігоря. Проект  буде реалізовуватись у два етапи: перший етап передбачає проведення співбесіди із кандидатами на участь у проекті, за підсумками якого буде відібрано 6 студентів, а другий етап передбачає вже безпосереднє стажування у органах місцевого самоврядування.

      За час стажування студенти будуть мати можливість відвідувати тренінги та семінари, які будуть проходити у м. Київ; писати статті до збірника  на запропоновані теми, а також відвідати екскурсію до Верховної Ради України. Протягом всього періоду стажування студенти повинні подавати щомісячні звіти про виконану роботу і будуть отримувати стипендію.

     Останній термін подачі анкет - 20 березня. Про дату та місце проведення співбесіди  кандидатам, які подадуть анкети на участь у проекті буде повідомлено електронною поштою.

      Більш детальнішу інформацію можна отримати у координатора проекту в Тернопільській області Процика Ігоря за тел. 8 (063) 4546661.

Bookmark and Share