Семінар для молодих лідерів


 14-15 березня у м. Харкові відбувався семінар для молодіжних лідерів, який проводив Міжнародний Республіканський Інститут. У ньому взяли участь активісти політичних молодіжок, а саме: ХОО ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна», «Союз Молодих Соціалістів», «Союз Молодих Регіонів України» та «Батьківщина Молода».

      «Спекотно» було вже від того, що в залі зібралася молодь з різними політичними поглядами, але організатори не розгубилися і тренери – Олександр Солонтай та Михайло Сеничак розпочали навчання учасників семінару. На семінарі було розглянуто ряд питань, у тому числі:
робота молодіжної політичної організації;
сучасні виборчі технології;
публічні виступи та створення іміджу;
політична організація у виборчий період;
залучення коштів.
 

      Попри політичні баталії та розгляд плюсів та мінусів кожної молодіжної політичної організації учасники мали змогу відкрито почути над чим потрібно працювати та як їх діяльність сприймає оточення. З огляду на це, слід відмітити, що МПО нині втрачають свої позиції і за останні роки тільки одиниці членів попали у списки до ВРУ, не кажучи вже про прохід відсоткового бар’єру. Але, молодь яка зібралася на семінар є доволі сильною і активною, про що свідчать їхні проекти у м. Харкові та проблеми, над якими вони працюють. А от щоб сприйняття молоді було відповідне в суспільстві, то тут потрібно попрацювати і над іміджем і над цінностями, про які забувають МПО, а отже про які не знають і люди. Адже молодь, це не тільки сила, яку використовують як виборчий електорат, а й громадяни України, які щоденно мають їсти, навчатися, розвиватися!

      Учасники семінару, твердо засвоїли, що виявляється не достатньо вмотивувати молоду людину вкинути за політсилу бюлетень не виборах, про неї потрібно піклуватися щоденно. А молоді, в свою чергу, слід не тільки боротися за владу та амбіції, а й навчитися співпрацювати з різними політ-структурами, МПО, ГО та досягати компромісу. Щоб здобуті знання вже сьогодні, принесли плоди вже завтра!

      Тому, молодіжні політичні організації хоч і є окремою «кастою», але в той же час і є структурами в які закладено безліч зусиль та коштів і щоб такі МПО добре розвивалися як орг-структури слід пам’ятати про: відповідність слова-ділу, чіткість поставлених задач, толерантність, прозорість роботи та самостійність. І пам’ятати помилки наших попередників про яких вже сьогодні майже не пам’ятають, робити висновки та не наступати на ті ж самі граблі!!!

anna.vlasenko.pres@gmail.com

Bookmark and Share