"Sorry, Бабушка"


05 березня Профком студентів КПІ вітав своїх чарівних студенточок-активісточок із наближаючмся святом Міжнародним Днем жінок - 8 березня. Так як наші дівчата безперечно найчарівніші та найпрекрасніші, то і до свята готувалися ретельно та відповідально.
            Але все з початку. 28 січня 2009 року між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут» підписано угоду, яка передбачає об’єднання інтелектуального, творчого та організаційного потенціалу КПІ та КНУ. Окремий розділ присвячений темі співпраці між студентськими, профспілковими, науковими та іншими громадськими організаціями вишів.
            Місце проведення обрали дуже вдало. Вечірній клуб «Sorry бабушка» географічно розташований майже по середині між КПІ та КНУ, а в самому клубі панує атмосфера комфорту і радості.
            Вечірка видалася на славу. Окрім гучної енергійної музики організатори підготували для гостей невеличку розважальну програму з виступами і конкурсами. Розпочалось святкування із традиційних виступів організаторів. Урочисте привітання від КНУ ім. Т.Шевченко оголосили проректор Шевченко В.П. та заст.голови профкому В.Шамрай від студентства КПІ – голова студентської профспілки КПІ В.Миронов. Він теплими словами привітав прекрасну половину людства та висловив побажання щодо започаткування традиції проведення подібних заходів. Після його виступу у всіх залах клубу залунали гучні і дружні виклики: «КПІ! КПІ!».
            Також глядачів розважала команда КВК нашого університету «Віктор Федорович». Своїм невеличким виступом вони добре підійняли настрій та повеселили всіх присутніх.
            Серед клаберів того вечора зібралася студентська еліта двох потужних вузів. Це були студенти різних курсів та факультетів, які прагнуть активно проводити свій відпочинок, знайомитися із новими людьми само реалізовуватися. В цей вечір зустрілися між собою багато знайомих і товаришів, котрих поєднало КПІ: відпочиваючі літніх таборів «Маяку» і «Політехніку», голови профспілок, студрад факультетів і гуртожитків, учасники конкурсів та спортивних змагань у КПІ.
            Після запальної дискотеки щасливі та втомлені студенти поверталися додому. Зранку мав розпочатися новий учбовий день: лекції, лаби, семінари. Дівчата були вдячні за маленьке свято, а хлопці були задоволені шаленою вечіркою. А отже, треба буде неодмінно все повторити наступного разу!
 
            Сподіватимемось, свято жіночності та краси, відсвятковане разом, покладе початок плідній співпраці двох найпрестижніших вищих навчальних закладів України.

Джерело: http://studprofkom.kpi.ua/news/?id=1323

Bookmark and Share