Корупція в Україні вимагає переосмислення


13 березня Голова НДЛМ Павло Вікнянський виступив із доповіддю "Про стан корупції в Україні" під час заключної конференції Антикорупційної молодіжної кампанії України.

Заключна конференція Антикорупційної молодіжної кампанії України пройшла 13 березня 2009р. у конференц-залі київського готелю "Експрес". У роботі заходу прийняли участь представники Мінсім'ямолодьспорту, Міністерства освіти і науки України, громадські лідери, представники студентського самоврядування, експерти. Лідери "Української студентської спілки" Станіслав Куценко та Тетяна Гостєва презентували присутнім книжку під назвою "Кодекс честі студента".

Серед інших під час конференції з доповіддю виступив Голова Народно-демократичної ліги молоді Павло Вікнянський.

Він висловив думку, що "треба не черговий раз базікати про те, як жахливо в Україні з корупцією і не малоефективні інформаційні кампанії проводити — а чесно усвідомити явище корупції для української ментальності. Потім корупцію треба нормувати відповідно до реальностей нашого життя. Бо, на жаль, так на даний момент є, що хабарництво і корупція є в Україні усюди - від родини до університету та найвищих рівнів влади. То можливо, треба зробити висновки з цієї ситуації, відмінної від західних шаблонів, які нам часто нав'язуються. Зокрема, в світі є досвід, коли хабарі офіційно оподатковуються. Голих декларацій тут замало. Нарешті потрібні прецеденти жорстких покарань над корупціонерами".

Для довідки: Антикорупційна молодіжна кампанія України бере свій початок з серпня 2007р., коли Українська студентська спілка спільно з Фондом Фрідріха Еберта та за участі активістів ВМГО "Студентська республіка", Народно-демократичної ліги молоді, інших середовищ провели автобусний тур на південь України. Потім подібні антикорупційні тури відбулися ще на заході та сході країни.

Прес-служба НДЛМ
 

Bookmark and Share