Голандські молоді соціалісти завітали до Чернігова


13 -15 березня 2009 року в Чернігові за підтримки голандського фонду Альфреда Мозера відбувся семінар "Проведення політичної компанії". Про це повідомила Ірина Левицька, лідерка чернігівської "Студенстької платформи".
 
Семінр було проведено двома голандскими соціалістами – Гусом та Саміром, тренери хоч і не розуміли української та російської мови, але вдало прислуховувались до наших висококваліфікованих перекладачів. Та вдало знаходили спільну мову з українцями.

На семінарі було проведено декілька тренінгів: розробка кампанії, написання центрального повідомлення, аналіз партії і кампанії, донесення повідомлення до аудиторії, перегляд інструментів кампанії, використання центрального повідомлення в контакті з виборцями (розмова в ліфті на 1 хвилину). Обговорювали відносини із ЗМІ: як давати інтервю, як організовувати пресс-конференцію.

Великий досвід та оригінальний підхід до самого заняття допомогав іноземним друзям утримувати увагу учасників, що було не так уже і легко. Сама інформація і те, як її подававли була доволі цікавою та креативною.

 

Bookmark and Share